در شرایط مبارزه با ویروس کرونا؛

حضور خیران در طرح ایران همدل-اطعام مهدوی، چراغ راه حمایت از مددجویان شد

به گزارش ارک خبر:مساعدت نیکوکاران در اجرای طرح ایران همدل- اطعام مهدوی، در ماه مبارک رمضان، چراغ راه حمایت از مددجویان گردید.
 کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان با تقدیر از نیکوکاران در حمایت از مددجویان، اظهار داشت: در ابتدای شیوع ویروس کرونا پیش بینی استقبال گسترده از مساعدت نیکوکاران نمی شد ولی مردم فهیم و نیکوکار استان اصفهان با مساعدت در طرح ایران همدل- اطعام مهدوی، بار دیگر حمایت خود از نیازمندان را اثبات نمودند و سبب شد این طرح چراغ راه حمایت از مددجویان گردد.
کریم زارع ادامه داد: این استقبال سبب شد طرح مذکور امسال هم با توان بیشتری نسبت به سال قبل، شروع و از نعمت خیران بهره ببریم و به لطف خداوند و همت خیران، بالغ بر ۷۴۲۰۰۰ غذای گرم و افطاری و ۱۲۲۰۰۰ بسته معیشتی به نیازمندان به ارزش ریالی بالغ بر ۵۴ میلیارد تومان اهدا شود.
وی با بیان اینکه خیران عزیز به تاسی از ابوالایتام امیر المومنین علی(ع) در حمایت از فرزندان یتیم و نیازمند هم فعالیت مضاعفی داشته اند، افزود: گاهی اوقات شاید تصور بر این باشد که اندک کمک من، چه گره ای از نیازمند باز می کند اما با برنامه ریزی و هدفمندی و سوق همین کمک های اندک، در مسیر صحیح میتوان سرنوشت آینده خیلی از فرزندان نیازمند را در مسیر تعالی تغییر داد.
مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان گفت: امداد با اجرای طرح اکرام، حمایت خیران را هدایت می کند که همه فرزندان یتیم و نیازمند دارای حامی شوند. در ماه مبارک رمضان امسال نیز  تعداد ۷۹۲۹ نیکوکار با ثبت نام در این طرح، سرپرستی ۲۱۱۲۵ فرزند را بر عهده گرفتند.
زارع با تصریح اینکه ۲۶ هزار فرزند یتیم و نیازمند تحت حمایت امداد هستند، ادامه داد: نزدیک به ۵۰۰ نفر در انتظار حامی هستند و تعداد ۴۵۰۰ نفر از سرانه پائینی برخوردارند که نیاز است به تعداد حامی این فرزندان افزوده گردد تا از نظر سرانه دریافتی، به مبلغ قابل قبولی برسند.
وی در پایان با بیان اینکه کمیته امداد امین نیکوکاران و یاور نیازمندان است، گفت: نیکوکاران عزیز می توانند، نذورات اطعام خود را در طول سال از طریق کمیته امداد، بین نیازمندان توزیع نمایند. ضمن اینکه شماره تماس ۰۹۱۳۰۷۸۸۰۰۱ برای نذورات غیرنقدی و کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷* و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ برای مشارکت نقدی، آماده خدمت رسانی به خیران ارجمند است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا