رفع مشکلات شهر تبریز با لحاظ حق‌الناس و پرهیز از افراط و تفریط

شهردار تبریز، بررسی و رفع مشکلات موجود شهر با لحاظ کردن حق‌الناس و پرهیز از افراط و تفریط را جزو برنامه کاری خود و الگوی کارکردی معاونان شهرداری و شهرداران مناطق عنوان کرد.

به گزارش ارک خبر،عباس رنجبر در جریان برگزاری جلسات با معاونان شهرداری و شهرداران مناطق با تاکید بر لزوم بررسی و رفع مشکلات شهری گفت: برخی از مواردی که موجب ایجاد مشکل در سیستم شهرداری تبریز شده است، دخالت ندادن نیروهای زیرمجموعه در امور و تصمیم گیری ها است و لازم است که مدیران و معاونان به نحو اصولی و منطقی با شهرداران در تصمیم گیری ها مشارکت داشته باشند.

وی با ابراز نگرانی از بروز افراط و تفریط در هزینه‌های اجرای پروژه‌ها افزود: نتیجه افراط و تفریط در هزینه ها، مواجه شدن با مشکلات است و ما باید توجه کنیم که در کنار بیت المال، به موضوع حق الناس مهم است و جانب حق را باید رعایت کرد.
شهردار تبریز بیان کرد: بیت المال حق است و حق باید مبنای عملکرد ما باشد؛ پولی که از مردم اخذ می شود، نباید در قالب برخی پروژه‌ها و برنامه های راکد شهرداری بماند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شهرداری تبریز، رنجبر گفت: پیگیر این هستیم که افراد توانمندی در سیستم شهرداری باشند که سلامت نفس مادی و معنوی را اولویت فعالیت های خود قرار دهند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا