مشارکت مردم نیک اندیش در برنامه شور عاطفه ها؛

افزایش 25 درصدی حمایت نیکوکاران از دانش آموزان نیازمند اصفهانی

با همراهی مردم نیک اندیش استان اصفهان، حمایت از دانش آموزان نیازمند نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۲۵ درصد افزایش داشت.
به گزارش ارک خبر، کریم زارع مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با قدردانی از کمک های خیران و نیکوکاران بیان داشت: امسال در برنامه شور عاطفه ها بالغ بر ۱۹ میلیارد تومان ، با مشارکت مردم شریف استان و خیراندیشان نیکوکار جمع آوری و میان دانش آموزان و دانشجویان نیازمند توزیع شد.

کریم زارع با اشاره به اینکه امسال۷۷۰پایگاه شور عاطفه ها در سراسر استان مستقر بود، ادامه داد: با مساعدت خیران ۱۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب اهدای کالا شامل: لوازم التحریر، کتب کمک آموزشی و لوازم الکترونیکی، همچنین مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به صورت نقد جمع آوری شد.

وی با بیان اینکه سال گذشته با توجه به تغییر شرایط تحصیلی از حضوری به مجازی، بیش از ۴ هزار تبلت بین دانش آموزان و دانشجویان توزیع شد، افزود: در برنامه شور عاطفه ها، سال گذشته کمک های جمع آوری شده ۱۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بوده است که این رقم در سال جدید ۲۵ درصد رشد داشته است.

مدیرکل کمیته امداد استان گفت: نیکوکاران می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر این اداره و مراکز نیکوکاری، کمک های نقدی و غیرنقدی خود را برای کمک به بهبود فضای تحصیلی دانش آموزان نیازمند، ارئه و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #۱*۰۳۱*۸۸۷۷* هدایای نقدی خود را در کوتاهترین زمان ممکن بدست این عزیزان برسانند.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا