کارگران بازوان توانمند تولید هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: کارگران بازوان توانمند تولید، پیشگامان حیاط بدیع و نشاط آفرین هستند.

به گزارش ارک خبر،حسین فتحی در مراسم معرفی و تجلیل از کارگران نمونه، گروه های کار و واحدهای نمونه استان ضمن تبریک هفته کار و کارگر با بیان این‌که کارگران افسران جبهه اقتصادی کشور هستند، گفت: کارگران همواره در صف اول ایثار بوده و عاشقانه به ندای امام امت خویش لبیک گفتند.

وی با بیان این‌که تولید، ستون فقرات اقتصاد مقاومتی و رکن مهم توسعه اقتصادی است، تصریح کرد: پیش شرط تولید، منابع انسانی و کارگران عزیز هستند که جاودانه در راه اقتصاد کشور تلاش می‌کنند.

وی با بیان این‌که تولید، بدون رضایتمندی و شادابی و ارتقاء روحیه کارگران معنا ندارد، گفت: کیفیت و جهش تولید با تربیت نیروی کار با انگیزه، متعهد و متخصص محقق می‌شود.

فتحی افزود: برای داشتن تولید فن آور، نوآور و قابل رقابت در بازار، باید تولیدات خود را متکی به علم روز، بازاریابی نوین و دانش‌بنیان کنیم.

وی با اشاره به این‌که تولید و اشتغال دو روی یک سکه اند، متذکر شد: ثمره تولید، اشتغال و اشتغال زیاد منجر به افزایش تولید می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب، امسال نیز همچنان بر مسئله تولید تاکید کردند، البته بر لایه و چهره جدید از تولید یعنی تولید «دانش بنیان» و «اشتغال آفرین» را معیار قرار دادند و آن را موجب حرکت رو به جلو و محسوس در تمامی اهداف اقتصادی دانستند.

وی با بیان این‌که امروزه آینده کار به سمت مشاغل دیجیتال، آنلاین و فن آور حرکت می‌کند، متذکر شد: در حال حاضر ۴۰ درصد مشاغل سنتی از بین رفته است، این درحالیست که کمبود فرصت شغلی نداریم، بلکه باید مهارت‌هایمان را تقویت دهیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا