واکنش افشاریان به سوءقصد به جان کمک داور دیدار ذوب‌آهن – تراکتور

رییس کمیته داوران گفت: به محض رسیدن مدارک، قضیه سوءقصد به جان کمک داور دیدار ذوب‌آهن و تراکتور را بررسی خواهد کرد.

به گزارش ارک خبر،خداداد افشاریان، رییس کمیته داوران در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص حادثه رخ داده برای کمک داور دیدار دو تیم فوتبال ذوب‌آهن و تراکتور و شایعه سوءقصد به جان مرتضی شهریاری، توضیح داد: هنوز مدارکی در خصوص این قضیه به دست ما نرسیده است. من خوشحالم که در این حادثه آسیب بسیار شدیدی به این کمک داور نرسیده است. به محض این که گزارش‌ها به دست من برسد و اسناد و مدارک موجود را دریافت کنم، حتما قضیه را پیگیری خواهم کرد. پیگیری این موضوع وظیفه من است و شخصا پیگیر آن خواهم بود.

همچنین اسماعیل صفیری یکی از اعضای کمیته داوران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این اتفاق گفت: ما در حال پیگیری این قضیه هستیم و قرار است خداداد افشاریان، شخصا این موضوع را پیگیری کند. گزارش این اتفاق به دست ما رسیده اما هنوز مدارکی دریافت نکرده‌ایم. برای برگزاری جلسه، هنوز چیزی به اعضای کمیته داوران اعلام نشده اما ما آماده هستیم تا این اتفاق را بررسی و در صورت نیاز از مراجع قضایی آن را پیگیری کنیم.

به گزارش ایسنا، شب گذشته، مرتضی شهبازی، کمک داور دیدار ذوب‌آهن و تراکتور در اتوبان تهران – قم دچار حادثه شد و خودرو این داور واژگون شد. او مدعی شده این حادثه زیر سر اعضای باشگاه ذوب‌آهن و به خصوص سرپرست این تیم بوده است. این کمک داور در جریان دیدار ذوب‌آهن و تراکتور و در دقیقه ۹۰ این دیدار، گل تیم میزبان یعنی ذوب‌آهن را آفساید اعلام کرد و کادر فنی تیم میزبان از این تصمیم خشمگین و به داوری بازی اعتراض کردند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا