نظارت و پشتیبانی کافی برای اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها در آذربایجان شرقی

استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به نصب کارتخوان‌های هوشمند در نانوایی‌های استان، گفت: برنامه ریزی‌های لازم برای ایجاد زیرساخت‌ها انجام شده است و به صورت مستمر و روزانه پشتیبانی فنی جهت شناسایی و احصای آسیب‌ها و مشکلات احتمالی انجام می‌شود.

به گزارش ارک خبر،عابدین خرّم در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، اظهار کرد: طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها با همت و همکاری شبانه‌روزی تمامی دستگاه‌های مسئول و اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنفی به صورت بسیار مناسب در استان اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: فعالیت زنجیره تولید، تامین و توزیع مایحتاج عمومی بسیار خوب بوده و آرامش کلی در سطح بازار حاکم است و دستگاه‌های ناظر نیز همگی پای کار هستند.

خرّم گفت: سازمان صمت و جهاد کشاورزی استان اقدامات لازم را بسیار خوب و به موقع انجام دادند و از تک‌تک اصناف که با مردم ارتباط مستقیم دارند هم به دلیل همکاری مناسب تشکر می‌کنم.

وی اظهار کرد: مسئولان امنیتی و انتظامی نیز در بحث کشف قاچاق بسیار خوب عمل کردند و میزان بالای کشفیات نشان از جدیت ماموران امنیتی و انتظامی در پیشگیری از قاچاق کالای اساسی دارد که نگذاشتند این اقلام از استان خارج شود.

استاندار آذربایجان شرقی گفت: سازمان تعزیرات نیز به عنوان دستگاه مجری قانون به خوبی پای کار بود و اقدامات مناسبی در سطح استان انجام گرفت که تمامی اقدامات در رسانه‌ها به اطلاع مردم رسید.

وی با اشاره به دیدار خود با تشکل‌های کشاورزی استان، افزود: برنامه ریزی و انسجام در پشتیبانی از تشکل‌های کشاورزی موجب شده این تشکل‌ها نسبت به گذشته با کمترین مشکلات روبرو باشند و بانک کشاورزی نیز عملکرد خوبی در این حوزه داشته است.

خرّم با اشاره به این‌که در ۷۰ روستای استان نانوایی وجود نداشته و آرد خود را از بازار آزاد تامین می‌کنند، گفت: سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل غله استان باید نحوه تامین آرد این روستاها را به صورت جدی پیگیری کنند تا دچار مشکل نشوند.

وی ادامه داد: وضعیت بازار به گونه‌ای است که اگر دستگاه‌های مسئول به جد پیگیر موضوعات نباشند هر آن احتمال مشکل وجود دارد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری، استاندار آذربایجان شرقی گفت: تمامی مسئولان استان در اجرای مهم ترین اهداف دولت برای ارایه خدمات مطمئن، موثر و عادلانه پای کار هستند تا شاهد رضایت‌مندی مردم باشیم.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا