حمایت کمیته امداد از مددجویان کنکوری با استعداد

معاون امور فرهنگی کمیته امداد گفت: ۲۸ هزار نفر از دانش‌آموزان کنکوری ۱۴۰۱ از جامعه هدف این نهاد هستند که برنامه‌های ویژه‌ای برای موفقیت آنان اجرا شده است.

به گزارش ارک خبر،حجت‌الاسلام علی جعفری با تشریح خدمات کمیته امداد به دانش‌آموزان نیازمند برای موفقیت در کنکور سراسری افزود: دانش‌آموزان کنکوری مورد حمایت کمیته امداد در تمام مراحل از مهرماه ۱۴۰۰ تا مردادماه ۱۴۰۱ از خدمات گروه پشتیبان برخوردار هستند.
وی به برگزاری کلاس‌های آنلاین و آفلاین آموزشی برای تقویت دانش‌آموزان با همکاری موسسات کنکور اشاره کرد و ادامه داد: دانش‌آموزان کنکوری کمیته امداد همچنین در آزمون‌های آزمایشی موسسات معتبر کنکور شرکت کردند.
معاون امور فرهنگی کمیته امداد انجام اقدامات مشاوره‌ای، انگیزشی و اطلاع‌رسانی را از دیگر برنامه‌های این نهاد در حمایت از دانش‌آموزان کنکوری نیازمند عنوان کرد و گفت: باشگاه مستعدان کنکوری با هدف تمرکز بر دانش‌آموزان کنکوری با استعداد و معدل بالا و حمایت ویژه از آنان تشکیل شده است.
جعفری اظهار کرد: خدمات کمیته امداد در زمینه کنکور سراسری تا مرحله انتخاب رشته ادامه دارد و طرح مشاوره انتخاب رشته دانش‌آموزان حائز کسب رتبه، پس از اعلام نتایج کنکور اجرا خواهد شد.
وی با بیان اینکه سال گذشته ۸ نفر از دانش‌آموزان مورد حمایت کمیته امداد، حایز رتبه زیر ۱۰۰ شدند، خاطرنشان کرد: همچنین ۶۵ نفر نیز رتبه‌های زیر ۵۰۰ و ۱۴۴ نفر رتبه زیر هزار را کسب کردند و به دانشگاه‌های معتبر کشور راه یافتند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا