تفکر انقلابی می‌تواند موجب تقویت ایمان و ایستادگی در بحران‌ها شود

فرمانده نیروی دریایی ارتش توجه به حوزه عقیدتی سیاسی در رده‌های مختلف نیروی وظیفه، دانش‌آموزی، دانشجویی، کارکنان و خانواده را از اولویت‌های مهم این نیرو دانست و گفت: قطعا تفکر انقلابی و جهادی می‌تواند موجب تقویت ایمان و ایستادگی در تمام شرایط و بحران‌ها شود

به گزارش ارک خبر،امیردریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در دیدار با نماینده ولی فقیه گیلان، اظهار کرد: امروز ایران اسلامی به دلیل قدرتمند بودن در زمینه‌های مختلف، دشمنان زیادی دارد که این امری طبیعی است.

وی با اشاره به برکات نظام در زمینه‌های مختلف افزود: در حوزه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با داشتن یگان و ناوشکن‌های متعدد در آب‌های مختلف، برنامه‌ها، رزمایش‌ها و ماموریت‌های تاریخ‌ساز برای نظام و همچنین داشتن طرح‌های دانش بنیان در حوزه‌های سطحی و پهبادی خبرها و دستاوردهای خوبی پیش رو داریم.

امیر دریادار ایرانی کادرسازی و توجه به جوانگرایی و استفاده از نیروهای کارآمد را از دیگر اتفاقات مهم در حوزه نیروی دریایی دانست.

فرمانده نیروی دریایی رتش جمهوری اسلامی توجه به حوزه عقیدتی سیاسی در رده‌های مختلف نیروی وظیفه، دانش‌آموزی، دانشجویی، کارکنان و خانواده را از اولویت‌های مهم این نیرو دانست و گفت: قطعا تفکر انقلابی و جهادی می‌تواند موجب تقویت ایمان و ایستادگی در تمام شرایط و بحران‌ها شود

آیت‌الله فلاحتی، نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه شهرستان رشت نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت جذب، پرورش و تربیت نیروهای توانمند، تحصیلکرده و صاحب ایده در قسمت‌های مختلف به ویژه در رده‌های مدیریتی کلان، اظهار کرد: تربیت نیروهای با ایمان، با خدا، ولایتمدار و انقلابی برای پیشبرد اهداف اسلام و نظام راهبردی و ضروری است.

وی افزود: نیروی دریایی ارتش با داشتن کادر مجرب در تمام زمینه‌ها و برهه‌ها از جمله خدمات درمانی کمک‌های خوبی به مردم کرده است که با تقویت امکانات قطعا اثرگذارتر خواهد بود.

نماینده ولی فقیه در گیلان، نیروی دریایی را چشم و گوش بیدار کشور در مرزهای آبی دانست و قدرت و توانمندی‌شان را در برابر قدرت‌های جهانی ستود

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا