بازی تدارکاتی تراکتور – ذوب آهن لغو شد

سرمربی تیم فوتبال تراکتور بازی تدارکاتی این تیم مقابل ذوب آهن را لغو و بر ادامه تمرینات این تیم در تبریز تاکید کرد.

به گزارش ارک خبر، این دیدار تدارکاتی که قرار بود سه شنبه این هفته در اصفهان برگزار شود با تصمیم پاکو خمز سرمربی اسپانیایی این تیم لغو شد و طی روزهای آینده و با نظر و صلاحدید سرمربی تیم در مورد بازی تدارکاتی برنامه‌ریزی خواهد شد.

تمرینات تیم فوتبال تراکتور از امروز یکشنبه زیر نظر کادر فنی در تبریز پیگیری می شود.

تیم فوتبال تراکتور در وقفه ای که به دلیل برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در مسابقات لیگ برتر ایجاد شد با تصمیم قربان بردیف سرمربی وقت تراکتور اردویی در آنتالیای ترکیه برپا کرد و در مدت ۲ هفته ای حضور در این کمپ، ۲ بازی تدارکاتی با تیم های العداله عربستان و تیم ملی زیر ۲۱ سال کوزوو انجام داد به به ترتیب مقابل این تیم ها با نتیجه ۲ بر صفر باخت و مساوی کرد.

این تیم در بازگشت از اردوی ترکیه که با جدایی ناگهانی بردیف همراه بود چند روزی بلاتکلیفی ماند تا اینکه تمریناتش را زیر نظر مربی بدنساز تیم آغاز کرد و در دو بازی تدارکاتی با تیم های عقاب تبریز و مس سونگون تبریز موفق به شکست چهار بر صفر و دو بر یک شد.

پس از انتخاب پاکو خمز به عنوان سرمربی، تمرینات روز گذشته تیم از سوی وی تعطیل اعلام شد و امروز نیز بازی تدارکاتی با ذوب آهن با با نظر وی لغو شد تا خمز کنترل امور را در اختیار گیرد و تصمیم گیرنده نهایی در امور فنی تیم باشد.

خمز همچنین تصمیم دارد تا یک دستیار اسپانیایی به کادر فنی این تیم اضافه کند و این موضوع مورد تایید هیات مدیره قرار گرفته و این دستیار اسپانیایی قرار است طی روزهای آتی به کادر فنی اضافه شود.

تیم فوتبال تراکتور که در پایان هفته یازدهم با ۱۵ امتیاز در رده هفتم جای گرفته در هفته دوازدهم که بیست و نهم آذرماه جاری برگزار می شود در تهران به مصاف پیکان خواهد رفت.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا