احداث ۲۵ بازارچه محلی در تبریز در سال ۱۴۰۲

سرپرست سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری تبریز گفت: شهر تبریز با توجه به وسعت و جمعیت آن نیاز به ۴۵ بازارچه دارد و افق سال آینده سازمان میادین احداث ۲۵ بازارچه محلی است.

به گزارش ارک خبر،مهدی کیانی روز دوشنبه، ۲۲ اسفند در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: علاوه بر حضور ناظر مقیم بازارچه، نظارت بر بازارچه‌های محلی را در سال آتی هوشمند می‌کنیم.

وی افزود: قیمت‌گذاری در بازارچه‌های تحت پوشش سازمان و اثرگذاری آن در دیگر بازارچه‌ها در سال آتی در دستور کار سازمان میادین خواهد بود.

وی با اشاره به فعالیت نمایشگاه‌های نوروزی، خاطرنشان کرد: در تمام نمایشگاه‌های نوروزی توزیع میوه و تره‌بار، گوشت، پروتئین و حبوبات انجام شده و علاوه و بر سیب و پرتقال، یک‌هزار تن میوه مختلف در سطح شهر با قیمت متفاوت عرضه خواهد شد.

کیانی با اشاره به آخرین وضعیت میدان شهریار نیز گفت: میدان میوه و تره‌بار شهریار پروژه‌ای مشارکتی بوده و ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی یادآور شد: فاز اول این میدان تا پایان سال آتی به بهره‌برداری رسیده و با افتتاح آن شاهد کاهش تردد دو هزار خودرو به سمت میدان بزرگ میوه و تره‌بار خواهیم بود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا