جنگ آقای گلی در تراکتور بالا گرفت؛ واکنش عجیب عباس‌زاده به گلزنی اسدی

تیم فوتبال تراکتور با گلزنی رضا اسدی موفق شد از شکست مقابل ملوان فرار کند اما محمد عباس‌زاده به گلزنی هم‌تیمی‌اش واکنش عجیبی داشت.

به گزارش ارک خبربه نقل از ایرنا، تیم فوتبال تراکتور تبریز در چارچوب هفته بیست‌وششم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر با تساوی یک بر یک در زمین ملوان بندرانزلی متوقف شد.

در حالی که شاگردان خمس تا دقیقه ۸۵ با یک گل از میزبان خود عقب بودند، اشتباه مدافعین ملوان باعث شد حامد پاکدل مهاجم تعویضی تراکتوری‌ها در موقعیت تک به تک با ایمان صادقی قرار بگیرد و با خطای صادقی، تراکتور صاحب یک ضربه پنالتی شود.

در شرایطی که پس از اعلام پنالتی محمد عباس‌زاده توپ را برداشته بود تا ضربه را بزند، در لحظه آخر رضا اسدی توپ را از او گرفت و پنالتی را زد تا بازی مساوی شود.

ریکاردو آلوز پس از این اتفاق با عباس‌زاده که از این مضووع ناراحت شده بود صحبت کوتاهی انجام داد اما پس از گلزنی رضا اسدی، عباس‌زاده در شادی بازیکنان تراکتور شرکت نکرد. بازیکنان تراکتور در هنگام برگشت به میانه میدان، دور عباس‌زاده را گرفتند تا او را شریک شادی خود کنند.

قبل از این گل، هر دو بازیکن تراکتور با ۱۰ گل به صورت مشترک در صدر جدول گلزنان لیگ برتر قرار داشتند اما اسدی با گلی که به ثمر رساند توانست به تنهایی در صدر قرار بگیرد.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا