نخستین اورژانس حقوقی کشور در مشهد راه اندازی شد

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :

دبیر اتاق فکر دهکده حقوقی سفید روز شنبه با اعلام این خبر به ایرنا گفت: این اورژانس با هدف ارائه خدمات حقوقی در اسرع وقت به مواردی که نیاز به ورود متخصص امر حقوقی می باشد، راه اندازی شد.
مجید قاضی زاده افزود: برخی موارد حقوقی مانند حوزه فوریت های پزشکی نیاز به اقدام سریع متخصص می باشد که با راه اندازی این مرکز ؛ افراد می توانند نیازهای حقوقی خود را از طریق تماس با شماره 31601 تامین و در کمترین زمان ممکن؛ مشکلات حقوقی خود را برطرف نمایند.
وی بیان کرد: بسیاری از رخدادهای ساده حقوقی در ابتدا به جهت عدم شناخت مناسب حقوق و تکالیف به مشکلی بزرگ تبدیل می شود، از این رو عموم افراد می توانند با مراجعه به اورژانس حقوقی با کمترین هزینه و در کوتاه زمان ممکن نیازهای حقوقی خود را برطرف نمایند.
قاضی زاده، تصادفات رانندگی، ورود به عنف، آدم ربایی، نزاع، سرقت، حبس غیرقانونی و کودک آزاری را برخی از رخدادهای حقوقی عنوان کرد که نیازمند اقدام فوری و سریع می باشند.
وی گفت: پس از تماس افراد با اورژانس حقوقی 31601، در صورت نیاز وکیل تخصصی برای حضور در مکان رخداد حقوقی، وکلای دهکده حقوقی سفید به محل اعلام شده از سوی متقاضی، اعزام می شوند.
7489/ 6012 خبرنگار: میترا عبداللهی ** انتشار دهنده: علی حیدر شاه حسینی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا