برگزاری نمایشگاه بهاره در تبریز

پایگاه خبری ارک. خبر- تبریز:

برگزاری نمایشگاه بهاره در تبریز

 

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: در آستانه نوروز 96نمایشگاه فروش بهاره با هدف تامین نیازهای ضروری شهروندان در شهر تبریز برگزار می شود.

به گزارش ارک خبربه نقل از نصر، غلامعلی راستی با اشاره به مصوبه ستاد تنظیم بازار کشور، افزود: تنها شهرهای دارای سایت نمایشگاهی قادر به برگزاری نمایشگاه بهاره خواهند بود.

وی ادامه داد: در همین راستا تنها برگزاری نمایشگاه در شهر تبریز میسر بوده و تا زمان حاضر از دیگر شهرهای استان در این خصوص اعلام آمادگی نشده است.
راستی گفت: نمایشگاه بهاره در روزهای 20 تا 27 اسفند سالجاری در محل نمایشگاه های بین المللی تبریز برپا می شود.
وی با اشاره به تمهیدات لازم در خصوص نمایشگاه بهاره تبریز، اظهارکرد: در این نمایشگاه اقلام مورد نیاز شهروندان از جمله کیف و کفش، پوشاک، مواد غذائی، شرینی و شکلات و آجیل و خشکبار با 10 تا 20 درصد تخفیف عرضه خواهد شد.
قائم مقام سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در زمان برگزاری نمایشگاه بهاره تبریز، بازرسان نظارت بر بازار این سازمان در محل نمایشگاه حاضر و با موارد تخلف احتمالی برخورد خواهند کرد.
راستی با تاکید بر این موضوع که دایره نظارت بر بازار تنها محدود به اصناف نیست گفت: در روزهای پایانی سال نظارت بر واحدهای خدماتی از جمله قالیشویی ها، شرکت های حمل و نقل بار و مسافر، غذاخوری ها و واحدهای اقامتی تشدید می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا