وزیر اطلاعات به خراسان جنوبی سفر می کند

پایگاه خبری ارک خبر-بیرجند:

استاندار خراسان جنوبی:

وزیر اطلاعات به خراسان جنوبی سفر می کند

 استاندار خراسان جنوبی از سفر وزیر اطلاعات همزمان با ۲۳ دی ماه و برگزاری شورای اداری استان خبر داد.

به گزارش ارک خبربه نقل ازمهر، محمد مهدی مروج الشریعه در شورای اداری استان با بیان اینکه استانداران ادوار مختلف؛ گنجینه گرانبهای مدیریت کشور هستند، تصریح کرد: گفتمان استانداران ادوار گذشته خراسان جنوبی و خراسان بزرگ، انتقال تجربیات با ارزشی است که می تواند برای اعضای شورای اداری استان فرصت خوبی باشد تا از این گفتمان بهره برداری کنند.

وی افزود: بهره گیری از نظرات کمیسیون استانداران، ظرفیت مطلوبی برای همه استان ها ایجاد کرده است تا با تدوین و نگارش تجارب مدیریتی استانداران ادوار مختلف، این تجارب را به مدیران بعدی منتقل کنند.

مروج الشریعه با اشاره به حضور رئیس اتاق بازرگانی ایران در جلسه شورای اداری استان اظهار داشت: دکتر شافعی به عنوان رئیس پارلمان بخش خصوصی از نخبگان و از چهره های بسیار موفق این استان است که حضور ایشان می تواند راهگشای بسیاری از مسائل و مشکلات بخش خصوصی استان باشد.

وی با یادآوری سالروز ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی بیان کرد: حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری، ستون و استوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که فقدان اینگونه شخصیت ها برای کشور و مردم ما بسیار سخت است.

استاندار خراسان جنوبی در بخش پایانی سخنان خود افزود: روز شنبه ۲۳ دی ماه جلسه فوق العاده شورای اداری استان با حضور وزیر اطلاعات تشکیل خواهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا