گشایش بازارچه خیریه رمضان در پارک ائل گلی تبریز

ارک خبر- بازارچه خیریه رمضان در پارک ائل گلی تبریز دایر می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛ فاتح معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: بازارچه خیریه رمضان برای معرفی تولیدات مددجویان خودکفا شده کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در پارک ائل گلی تبریز دایر می‌شود.

وی با بیان اینکه بازارچه خیریه رمضان برای معرفی تولیدات مددجویان خودکفا شده این نهاد در پارک ائل گلی تبریز دایر می‌شود، افزود: این بازارچه از ۵ تا ۱۸ خرداد به مدت دو هفته و در ۳۰ غرفه برپا می‌شود.

وی با بیان اینکه ۳۰ طرح خودکفایی در این بازارچه شرکت خواهند کرد، افزود: پوشاک، پرورش گل، کفش، عرقیات گیاهی، لوازم التحریر، ظروف آشپزخانه و… از جمله طرح‌هایی هستند که در این بازارچه برای فروش به نمایش گذاشته خواهند شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با دعوت از مردم برای بازدید از بازارچه خیریه، گفت: بازارچه اشتغال با رویکرد عرضه و فروش تولیدات مددجویان خودکفا شده در رده مشاغل خرد و خانگی برپا می‌شود.

فاتح با تاکید به اینکه اشتغال زایی برای مددجویان می‌تواند آن‌ها را به نیرو‌های مولد و کارآفرین تبدیل کند، بیان کرد: اشتغال پایدار مددجویان زمینه ساز توانمندی خانوار‌های تحت حمایت است و سبب خروج آن‌ها از چرخه حمایتی کمیته امداد می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا