با کلیات طرح یکپارچه سازی سامانه های مالی و شهرسازی شهرداری اصفهان موافقت شد

پایگاه خبری ارک خبر – اصفهان

در بیست و یکمین جلسه کارگروه ارتقاء درآمد شهرداری؛

با کلیات طرح یکپارچه سازی سامانه های مالی و شهرسازی شهرداری اصفهان موافقت شد

به گزارش روابط عمومی سازمان فاوا شهرداری اصفهان، بیست و یکمین جلسه کارگروه ارتقاء درآمد شهرداری با حضور معاونین مالی- اقتصادی و برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری اصفهان به همراه مدیرکل بازرسی، مشاورین شهر و مدیران ارشد حوزه های مالی، درآمد، شهرسازی، هماهنگی امور مناطق و سازمان ها و فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری در محل تالار شورای اسلامی شهر برگزار شد.

در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر درباره پیشنهاد اجرایی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور یکپارچه سازی سامانه های شهرسازی و مالی شهرداری اصفهان، با کلیات این پیشنهاد موافقت و مقرر شد حوزه های مرتبط ظرف مدت یک هفته نظرات خود را جهت اصلاح و تصویب نهایی اعلام نمایند.

بر اساس این گزارش سازمان فاوا شهرداری اصفهان با سازماندهی مجدد حوزه معاونت نرم افزار و حرکت به سمت چابک سازی با استفاده از توانمندی های داخلی- که در ماه های اخیر روی آن تمرکز شده است- در صدد است تا حتی الامکان ظرف مدت یکسال این طرح را در شهرداری اصفهان عملیاتی نماید.

از نکات مهم بیست و یکمین جلسه، ابراز خرسندی اعضای حاضر از سرعت عمل سازمان فاوا در تهیه این طرح  بود که با بهره گیری از نظرات مدیران و کارشناسان مرتبط در  سایر حوزه های شهرداری، همچنین مدیران عامل شرکت های موفق کشور در جلسات مشترک  به صورت کاملاً فشرده و حرفه ای تدوین شده است.

شایان ذکر است با اجرای عملیات یکپارچه سازی سامانه های معاونت های مالی و شهرسازی، ارتباط سیستم های مورد نیاز شهرداری در این حوزه ها به صورت بهنگام برقرار شده و ضمن افزایش بهره وری و سرعت خدمات رسانی با بهره گیری از تجمیع اطلاعات، از سوء استفاده های احتمالی در این حوزه ها پیشگیری به عمل خواهد آمد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا