تداوم توزیع گوشت تنظیم بازاری در شبکه توزیع آذربایجان شرقی

ارک خبر- مدیرکل پشتیبانی امور دام آذربایجان شرقی گفت: توزیع گوشت قرمز توسط اداره کل پشتیبانی امور دام آذربایجان شرقی برای کنترل، تنظیم بازار و تعدیل قیمت‌ها ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، کریم صدیقیان در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به توزیع گوشت قرمز تنظیم بازاری به صورت گرم و منجمد بر اساس برش جمعیتی در سطح شهر تبریز، از تداوم توزیع این کالا خبر داد و گفت: برای کنترل و تا تنظیم بازار و متعادل شدن قیمت ها در جهت حمایت از مصرف کنندگان و خدمات دهی بیشتر در کنار شهروندان هستیم.

وی افزود: از زمان ابلاغ مصوبه تنظیم بازاری در سال گذشته، تاکنون میزان ۳۸۷۰ تن گوشت شامل ۲۲۷۰ تن گوشت قرمز گرم و ۱۶۰۰ تن مرغ منجمد از طریق شبکه توزیع در استان توزیع شده است و از این میزان توزیع مقدار ۴۵۰ تن مربوط به سال‌جاری هست که از ابتدای سال تاکنون عرضه شده است .

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان ضمن بیان قیمت مصوبه تنظیم بازار هر کیلوگرم گوشت گوساله منجمد به صورت مخلوط ۲۹۵ هزار ریال، گوشت گرم گوسفندی ۴۰۰ هزار ریال و گوشت مرغ منجمد ۱۰۰ هزار ریال، اضافه کرد: گوشت قرمز و گوشت مرغ منجمد به اندازه کافی وجود دارد و هیچ‌گونه کمبودی در این زمینه نداریم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا