رکوردهای مستمر تولید ثمره تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان در بخش های مختلف شرکت است

در جشن رکورد تولید ذوب آهن اصفهان مطرح شد :

رکوردهای مستمر تولید ثمره تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان در بخش های مختلف شرکت است

به گزارش ارک خبربه نقل از دنیای اسرار:اعضای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان زنان و مردان،جوانان،فرزندان کوچک و بزرگ از بخش کوره بلند ،  یک بار دیگر گرد هم آمده بودند تا ثمره رکوردهای تولید که با  تلاش و همدلی یکدیگر محقق شده بود در کنار هم جشن بگیرند. جشن رکورد تولید ذوب آهن اصفهان در سال رونق تولید ، جمعه ۳۱ خردادماه با حضور مهندس مهرداد تولائیان معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان،علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت و تنی چند از مدیران حوزه بهره برداری در تالار آهن شرکت برگزار شد.

مهندس مهرداد تولائیان معاون بهره برداری شرکت در این آیین گفت : افتخار می کنم که عضوی از خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان هستیم.

با همت همه مردان و زنان ذوب آهنی رکورد ۲ میلیون و۴۱۰ هزار تن چدن در سال ۹۷ به ثمر نشست

وی افزود : همسران و پدران شما افتخار آفرینی های بزرگی را در ذوب آهن اصفهان جاودانه نمودند. سال ۹۷ دوران بسیار سختی را آغاز نمودیم،ابتدای سال را تا هفتمین ماه با بحران آب مواجه بودیم گاهی حتی خط تولید مورد تهدید کم آبی قرار می گرفت اما بر اساس رسالتی داشتیم با کمک تک تک همکاران از این مسیر عبور کردیم. با دو کوره بلند و همت همه مردان و زنان ذوب آهن در سال ۹۷ ،رکورد ۲ میلیون و۴۱۰ هزار تن را زدیم که سومین رکورد بیش از نیم قرن تاریخ ذوب آهن اصفهان است و نشان می دهد که در ماه های پایانی سال چه میزان تلاش کردیم و این شرکت مادر صنعتی چه توانایی دارد. 

ایجاد  محیط امن و آرام در منزل نقش بسزایی در  رونق تولید شرکت دارد

معاون بهره برداری ذوب آهن اصفهان اظهار داشت : عزم مان را برای سال ۹۸ جزم نمودیم،امیدواریم رکوردی بزنیم که در تاریخ ذوب آهن بی سابقه باشد. این نیاز به کمک تک تک شما دارد. به وجود آوردن یک محیط امن و آرام در منزل کمک می کند که تلاش کنیم رکوردی دیگر را برای ذوب آهن اصفهان ثبت نماییم.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه برنامه امسال تولید ۳ میلیون تن چدن است گفت : امیدوارم بتوانیم این برنامه را با همتی که در کارکنان شرکت وجود دارد اجرایی نماییم. در اردیبهشت ماه رکورد ۲۴۴ هزار و ۱۴۴ تن ثبت شد که نشان دهنده توان ذوب آهن و ذوب آهنی هاست. امیدوارم بتوانیم تا پایان سال این روند را ادامه بدهیم و برگ زرین دیگری بر افتخارات ذوب آهن اصفهان بیفزاییم.

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت نیز در ابتدای این آیین گفت : باعث افتخار مجموعه روابط عمومی ذوب آهن اصفهان است که دستاوردهای این شرکت مادر صنعتی را با حضور در نمایشگاهها،سمینارها و جشنواره های گوناگون معرفی می نماید.دستاوردهایی که ثمره تلاش و کوشش کلیه کارکنان شرکت است که با تلاش و کوشش شبانه روزی حاصل شده است.

ذوب آهن با دست توانمند و اندیشه پویایی مردمان جای جای ایران زمین ساخته شد

وی افزود :  ذوب آهن با دست توانمند و اندیشه پویای مردمان جای جای ایران زمین از شمال تا جنوب ساخته شد و همچون نگینی درخشان در سپهر صنعت فولاد کشور می درخشد. پولادمردان ذوب آهنی پس از ساخت این شرکت عظیم فولادی در ساخت و راه اندازی سایر صنایع فولادی کشور مانند فولادمبارکه،فولاد خراسان و … نقش بسزایی داشته و دارند که همگان به آن واقف هستند. ساخت شهر فولادشهر ، ایجاد اتوبان ذوب آهن ، ایجاد ۱۶ هزار و ۵۰۰ هکتار فضای سبز دست کاشت که عمده آن به صورت دیم آبیاری می شود از جمله سایر اقدامات این شرکت در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی به شمار می رود.

ظرفیت تولید فولاد ایران نسبت به ابتدای انقلاب ۷۰ برابر شده است

مدیر روابط عمومی ذوب آهن اصفهان تصریح کرد :  اول انقلاب ۵۰۰ هزار تن فولاد تولید می شد که این رقم امروز در کشور به ۳۵ میلیون تن رسیده یعنی ۷۰ برابر شده است. شاید هیچ صنعتی تاکنون این میزان رشد را نداشته است و ما با افتخار می گوییم که ذوب آهن مادر صنعت فولاد کشور در این رشد نقش اصلی را ایفا نموده است. این مقام مسئول خاطر نشان کرد : تنها راه توسعه و پیشرفت بیش از پیش ذوب آهن اصفهان ، افزایش تولید و ثبت رکوردهای پی در پی است. از اواخر سال گذشته با همت والای کارکنان این شرکت در بخش های مختلف رکوردهای بسیار خوبی در کارنامه ذوب آهن به ثبت شد.

تامین مواد اولیه و افزایش تولید ، توسعه و شکوفایی بیش از پیش شرکت را در پی دارد

علیرضا امیری با اشاره به اینکه امسال دو رکورد روزانه و یک رکورد ماهانه داشتیم،گفت : بحمدا… مشکل تامین مواد اولیه شرکت نیز در حال مرتفع شدن است تا ارتقاء بیش از پیش تولید را همه در کنار یکدیگر و در بخش های مختلف شاهد باشیم.

وی افزود : مهندس یزدی زاده مدیرعامل شرکت نیز از زمانی که وارد مجموعه شدند تمام تلاش خود را بر تامین مواد اولیه و تولید معطوف نمودند. خبرهای خوبی را در خصوص تامین سنگ آهن برای کارخانه در روزهای اخیر شنیدیم و امیدواریم که مسئولین کمک کنند مواد اولیه شرکت تامین گردد و تولیدی که شایسته نام ذوب آهن است ایجاد شود.

علیرضا امیری بیان کرد:در دوران دفاع مقدس ۲۸۶ شهید داشتیم و ۳۵۰ نفر از همکاران نیز در محیط کار به رحمت ایزدی پیوستند.

رکوردهای مستمر تولید ثمره تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان در بخش های مختلف شرکت است

مهندس سید کاظم تدین مدیر بخش کوره بلند نیز در حاشیه برگزاری این آیین ضمن تبریک رکوردهای مستمر تولید به کلیه اعضای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان به خبرنگار ما گفت :  این موفقیت ها ثمره تلاش و کوشش شبانه روزی کارکنان در بخش های مختلف این شرکت مادر صنعتی است که در تاریخ مادر صنعت فولاد کشور ثبت گردید.

وی افزود : ذوب آهن اصفهان که خود روزی مدیریت معادن کشور را بر عهده داشت متاسفانه مورد بی مهری قرار گرفت و هم اکنون با مشکل کمبود مواد اولیه رو به رو است. در صورتی که این مانع بزرگ برطرف شود قطعاً رکوردهای بزرگتری را شاهد خواهیم بود.

مدیر بخش کوره بلند در ادامه ضمن تشکر از خانواده خود  بیان کرد : عمده ساعات زندگیم را در محیط کار سپری می کنم و کمتر فرصت با خانواده بودن را دارم. همین جا شایسته می دانم از هسمر عزیزم که همواره پشتیبان من بوده و هستند و نقش بسزایی در موفقیت های بنده در دوران مختلف زندگی داشتند،تشکر و قدردانی نمایم.

گفتنی است در این آیین جشن از تقی نوری حاجی الوانی به عنوان دهقان فداکار ذوب آهن اصفهان به صورت ویژه تجلیل بعمل آمد و همچنین سایر تلاشگران بخش کوره بلند نیز لوح تقدیر و هدایای خود را از دست مسئولین شرکت دریافت نمودند.

شایان ذکر است آیین جشن مذکور با برنامه های شاد هنری همراه بود که مورد استقبال مدعوین قرار گرفت.  نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا