انتخابات امسال با توجه به فضاسازی آمریکا علیه ایران در عرصه بین الملل تاثیرگذار است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در سال جاری گفت: با توجه به فضاسازی های منفی آمریکا بر علیه جمهوری اسلامی ایران برگزاری این انتخابات به عنوان نمادی از مردم سالاری بسیار تاثیرگذار در عرصه بین المللی خواهد بود.

علیار راستگو روز دوشنبه در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان آیت الله طالقانی تبریز افزود: حضور نمایندگانی قوی و متخصص در قوه مقننه موجب می‌شود مسائل و مشکلات به صورت تخصصی‌تر و به راحتی حل شوند.

وی اعلام کرد: ستاد انتخابات آذربایجان شرقی تشکیل و جلساتی با فرمانداران استان برگزار شده و با گرو های مرجع و احزاب نیز نشست‌هایی در راستای فعالیت بیشتر احراب و جریانات سیاسی خواهیم داشت.

راستگو اظهار داشت: برگزاری انتخابات با شکوه و سلامت انتخابات بسیار مهم است که در این راستا تلاش می‌کنیم.

وی در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان نیز گفت: امروزه بحث بهداشت و سلامت در دنیا یک وظیفه حاکمیتی است و در کشور ما نیز اقدامات خوبی در این حوزه انجام شده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بخش سلامت شد و اقدامات بسیار خوبی در بخش سخت افزاری و نرم افزاری انجام شده است.

وی با اشاره به حضور خیران آذربایجان شرقی در بخش‌های مختلف، ادامه داد: با تشکیل مجمع خیران سلامت در آذربایجان شرقی اقدامات قابل توجهی از سوی خیران در بخش بهداشت و درمان در تمامی شهرستان‌های استان اتفاق افتاده است.

راستگو با اشاره به گستردگی فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: با وجود تحریم‌های ظالمانه بر علیه ایران و با وجود محدودیت‌ها و مشکلات به خصوص در حوزه تأمین دارو تدابیر ویژه اندیشیده شده تا مسائل احصا و تأمین دارو انجام شود.

به گزارش ایرنا، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان آیت الله طالقانی تبریز با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تبریز و خانواده مرحوم وهاب صادقی با متراژ سه هزار متر مربع و هزینه ۶ میلیارد تومان افتتاح شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا