نمایشگاه عکس «لنزک» در تبریز افتتاح شد

نمایشگاه عکس «لنزک» مشتمل بر آثار دو نوجوان هنرمند تبریز با حضور فرماندار تبریز افتتاح شد.

فرماندار تبریز در آیین افتتاح این نمایشگاه، با تقدیر از برپایی نمایشگاه «لنزک» و فروش خیریه آثار این نمایشگاه، به نفع کودکان نیازمند را اقدامی بسیار ارزشمند عنوان کرد.

بهروز مهدوی با تقدیر از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جهت مشارکت دربرپایی این نمایشگاه، توجه به نسل نوجوان و شناسایی استعدادهای آنان را امری ضروری و بسیار مهم دانست.

مدیر کل کانون پرورش فکری استان نیز در این آیین، بهره‌مندی کودکان و نوجوانان از تمامی ظرفیت‌های کانون برای معرفی توانمندی‌های فرهنگی، هنری و ادبی را از اولویت‌های کانون استان عنوان کرد و گفت: انجمن عکاسی کانون این ظرفیت مهم را ایجاد کرده و در شناسایی استعدادهای نوجوانان گام‌های موثری برداشته است.

علی بینش، برگزاری جشنواره عکس «نگاه نو»  که در دو موضوع طبیعت و محیط زیست از بهمن ماه سال جاری اجرا خواهد شد، را یکی از برنامه‌های مشارکتی کانون دانست.

وی ادامه داد: از دو نوجوان عکاس «آراز قمیان» و «محمدعلی سارخانی» که آثار عکاسی آنان در نمایشگاه لنزک به نمایش درآمده، تقدیر شد، رونمایی از پوستر اولین جشنواره عکس «نگاه نو» ویژه کودکان و نوجوانان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.

مدیر کل کانون پرورش فکری آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد: نمایشگاه عکس لنزک مشتمل بر عکس‌هایی با موضوع طبیعت است که در گالری مجمع کانون تبریز به نمایش درآمده و عواید فروش عکس‌های این نمایشگاه به نفع کودکان نیازمند هزینه خواهد شد و تا هشتم دی ماه دایر خواد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون آذربایجان شرقی، گفتنی است، این برنامه با مشارکت مجتمع آموزشی علوی، جمعیت خیریه قلب‌های سبز و موسسه ابرار قائم در مجتمع کانون تبریز برگزار شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا