تاکید بر همکاری هرچه بیشتر بانک اقتصاد نوین و فولاد مبارکه

تاکید بر همکاری هرچه بیشتر بانک اقتصاد نوین و فولاد مبارکه

به گزار ش ارک خبر:مدیر عامل بانک اقتصاد نویــــن به همــــراه جمعــــی از معاونین و اعضا هیئت مدیره این بانک در دیدار با معاون اقتصادی و مالی شرکت فولاد مبارکه از آمادگی این بانک برای ارایه خدمات بیشتر به فولاد مبارکه خبر داد.
علیرضا بلگوری با بیان این که بانک اقتصادنوین طیف کاملی از محصولات و خدمات مالی و بانکی را با استفاده از ظرفیت‌های خود و شرکت‌های گروه به مشتریان را ارائه می‌کند، تاکید کرد: به عنوان شریک استراتژیک شرکت فولاد مبارکه، راه‌حل‌های مالی و بانکی را در سریع‌ترین زمان ممکن و بالاترین کیفیت ارائه خواهیم کرد.
در این دیدار طهمورث جوانبخت نیز با اشاره به اهمیت و لزوم بکارگیری ظرفیت‌های گسترده سیستم بانکی کشور در راستای مرتفع نمودن نیازهای مالی صنایع گفت: در حال حاضر شرکت فولاد مبارکه با تولید بیش از ۵۰ درصد فولاد کشور بزرگترین شرکت بورسی ایران نیز هست که این موضوع گسترش بیش از پیش تعاملات بانک های کشور با این مجموعه را می طلبد.
 وی همکاری شرکت فولاد مبارکه با بانک اقتصادنوین را مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد: حجم تعاملات مالی مابین این بانک و شرکت فولاد مبارکه بیش‌از ‌پیش گسترش یابد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا