تمهیدات شهرداری اصفهان به منظور برگزاری باشکوه انتخابات

معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان
تمهیدات شهرداری اصفهان به منظور برگزاری باشکوه انتخابات  


به گزارش ارک خبر:حسین امیری با اشاره به برگزاری  یازدهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی در  دوم اسفند ماه سال جاری گفت: ملت سرافراز ایران با حضور حداکثری خود در انتخابات اسفند ماه،  افکار پوچ و خصمانه دشمنان نظام و انقلاب را بی ثمر نموده  و با عزمی جزم گامهای بلندی در راه توسعه کشور خواهند برداشت.
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان با بیان اینکه “شرکت در انتخابات وظیفه ای ملی و شرعی است و همگان اعم از مسئولین و شهروندان باید در آن حضور حداکثری داشته باشند تمهیدات شهرداری اصفهان  برای برگزاری انتخابات باشکوه و همچنین اماده سازی فضای تبلیغاتی برای تمامی کاندیدا ها را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت خدمات شهری؛ حسین امیری در آستانه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب افزود: شهرداری اصفهان تمهیدات مناسبی برای فعالیتهای تبلیغاتی داوطلبان شرکت در این انتخابات، با هدف توزیع عادلانه فرصتهای تبلیغاتی محیطی، جلوگیری از نازیبایی های بصری و حفظ سیمای شهری در نظر گرفته است.
وی در ادامه از  نصب  بیش از۶۵۰۰ جایگاه تبلیغاتی  برای کاندیداها خبر داد و افزود: برای تبلیغات کاندیداها در  تمامی مناطق ۱۵ گانه از سوی شهرداران اصفهان فضای مناسبی در نظر گرفته شده و پنل های تبلیغاتی  برای تبلیغات انتخاباتی نصب شده است که کاندیداها می توانند از این  موقعیت برای تبلیغات در چارچوب ضوابط و مقررات اقدام نمایند.
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: باتوجه به تدارک  لازم فضا های تبلیغاتی  توسط شهرداری اصفهان در مناطق ۱۵ گانه ، شایسته است طرفداران نامزدهای انتخاباتی پوسترها و عکس‌های تبلیغاتی را در مکان های مشخص شده نصب کنند.
امیری همچنین با اشاره به فرارسیدن ایام پایانی سال و برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با توجه به اینکه متاسفانه برخی از حامیان کاندیدا ها اقدام به  الصاق پوستر و تبلیغات غیرمجاز می نمایند و شهر چهره نامطلوب و ناهنجاری به خود می گیرد تمهیدات لازم  جهت پاکسازی شهر پس از پایان  زمان قانونی تبلیغات اندیشیده شده است همچنین تیم نظارتی تبلیغات انتخاباتی با حضورنمایندگان فرمانداری، نیروی انتظامی  ضمن نظارت بر تبلیغات صحیح نامزدهای انتخاباتی اقدامات قانونی مربوطه را اعمال خواهند کرد.
معاونت خدمات شهری شهرداری اصفهان ضمن درخواست از نامزدهای انتخاباتی درجهت حفظ و صیانت از اموال عمومی وعدم نصب تبلیغات در فضاهای غیرمجاز افزود: شهرداری هزینه های فراوانی برای نظافت و پیرایش شهری و حذف نازیبایی های محیط شهری داشته  و نصب تبلیغات در مکان های غیرمجاز علاوه بر خسارت به منظر شهری  هزینه های سنگینی برای شهر در بردارد.
حسین امیری با اشاره به  هماهنگی صورت گرفته جهت انجام بازدید ایمنی از شعب اخذ رای و ستادهای فعال انتخاباتی گفت: در آستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی اری موارد ایمنی حائز اهمیت برای رعایت در ستادهای انتخاباتی و شعب اخذ رأی از طریق سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به فرمانداری اعلام شده است و در صورت درخواست مسئولان مربوطه اکیپ‌های خودرویی این سازمان در محل‌های مهم و پرتردد و شعبه‌های شلوغ اخذ رأی مستقر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا