خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

افزایش ساعات کاری مراکز تعویض پلاک در اسفند ماه

افزایش ساعات کاری مراکز تعویض پلاک در اسفند ماه

به گزارش ارک خبر:رئیس پلیس راهور استان گفت : در راستای خدمت رسانی بیشتر به مردم در ایام پایان سال ، ساعت کاری مراکز تعویض پلاک در اسفند ماه افزایش می یابد.

سرهنگ “محمدرضا محمدی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: با توجه به افزایش حدود ۳۰ درصدی نقل و انتقال وسایل نقلیه و مراجعات مردمی به مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی، ساعات کاری مراکز تعویض پلاک افزایش می یابد.

وی افزود: برای تسهیل و تسریع در ارائه خدمات شماره گذاری و پس از شماره گذاری به متقاضیان و جلوگیری از ایجاد ازدحام و تراکم کاری در روزهای پایانی سال، بدینوسیله ساعات کار در واحد های شماره گذاری، مراکز تعویض پلاک استان ها و واحدهای شماره گذاری مستقر در کارخانجات، ایران خودرو، سایپا، کرمان موتور، گروه بهمن، ایران خودرو دیزل، سایپا دیزل، ماموت و کارخانجات کم تولید افزایش می یابد.

این مقام انتظامی بیان داشت : مراکز تعویض پلاک از تاریخ سوم اسفند ماه امسال تا نهم تا پایان ساعت ۲ بعد از ظهر، از تاریخ دهم الی شانزدهم تا پایان ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر، از تاریخ ۱۷ الی ۱۸ اسفند ماه تا پایان ساعت ۴ بعد از ظهر خدمات ارائه می دهند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان در پایان از شهروندان خواست، برای تعویض پلاک برنامه ریزی کنند و این کاررا به روزهای پایانی سال موکول نکنند.