نتیجه همت کمیته امداد اصفهان و بانک مسکن خدمت بی منت به نیازمندان است

دیر شعب بانک مسکن استان اصفهان:

نتیجه همت کمیته امداد اصفهان و بانک مسکن خدمت بی منت به نیازمندان است

مدیر شعب بانک مسکن استان اصفهان: نتیجه همت کمیته امداد و بانک مسکن خدمت بی منت به مردم و اقشار نیازمند است.

به گزارش ارک خبر، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان امروز در دیدار با حسن نوروزی، مدیر شعب بانک مسکن استان ضمن قدردانی از همکاری این بانک در زمینه پرداخت وام های مسکن و اشتغال به جامعه تحت حمایت این نهاد، یادآور شد: مددجویان در پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی نسبت به میانگین معوقات جایگاه خوبی دارند که این بیانگر عزت نفس و کرامتی است که این افراد علی رغم نیازمندی مالی از آن برخوردار هستند.

زارع طرح های اکرام ایتام و فرزندان محسنین را فرصتی برای تقویت بنیان های خیر خواهانه عمومی عنوان کرد و گفت: طرح هر کارمند یک حامی به منظور جذب حامیان جدید برای ایتام و فرزندان محسنین در حال پیگیری است و امیدواریم که کارکنان بانک مسکن استان نیز با توجه به سابقه مناسب خود در عرصه خیر و احسان در این طرح نیز مشارکت گسترده ای داشته باشند.

مدیر امور شعب بانک مسکن استان اصفهان نیز در این دیدار با اشاره به همراهی این بانک با کمیته امداد، یادآور شد: ۵ میلیارد تومان تعهد پرداخت وام اشتغال این بانک به مددجویان کمیته امداد در سال ۹۸ به طور کامل تخصیص یافته و مددجویان با معرفی این نهاد وام خود را دریافت کرده یا در حال دریافت می باشند.

وی همچنین گفت: ۱۲۸ مددجوی کمیته امداد در پروژه مسکن مهر فولادشهر نیز وام مسکن دریافت کردند که سعی شد در حد امکان در زمینه وثایق نسبت به مراجعه کنندگان عادی سهل گیری بیشتری صورت گیرد.

نوروزی تاکید کرد: نتیجه همت کمیته امداد و بانک مسکن خدمت بی منت به مردم و اقشار نیازمند است.

وی با اشاره به رویکرد کمیته امداد در ارائه خدمات حمایتی به نیازمندان، خاطر نشان ساخت: فعالیت های کمیته امداد برای اشتغال در روستاها، نظارت بر اجرای طرح های خودکفایی و پشتیبانی و نظارت فنی در زمینه ساخت، خرید و تعمیر منازل مددجویی در کنار فراهم کردن تمهیدات لازم برای پرداخت آبرومندانه کمک ها به جامعه تحت حمایت، قابل تقدیر و قدردانی است.

وی با بیان اینکه شرایط فرهنگی استان در وضعیت خوبی است و همکاران ما در بانک مسکن استان نیز همواره در امور خیر سهیم و فعال هستند، خاطر نشان کرد: این عزیزان با درکی که از وضعیت مددجویان دارند سعی می کنند بهترین خدمت را با حفظ حرمت و عزت نفس به مددجویان ارائه دهند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا