سرلشکر موسوی: نیروی زمینی ارتش کاملا متحول شده است

فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه نیروی زمینی ارتش نیرویی کاملا متحول شده است، اظهار کرد: موفقیت های به دست آمده ثمره روی پای خود ایستادن است و ثابت می کند در داخل کشور همه چیز داریم و با تلاش و توکل به خدای بزرگ می توانیم نیازمندی های خود را تامین کنیم.

به گزارش ارک خبر به نقل از مهر،امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش در حاشیه آیین رونمایی و تحویل دهی تجهیزات جدید نیروز زمین ارتش (نزاجا) در جمع خبرنگاران گفت: آنچه آنروز شاهد بودیم آماده سازی و احیای ۲۰۰ دستگاه خودرو سنگین و نیم سنگین در تهران بود که در واقع از بین قطعات فرسوده و با مدیریت جهادی تبدیل به این خودرو ها شده اند که یک تحرک بسیار بالایی را در نیروی زمینی ایجاد می کنند.

وی ادامه داد:  امروز با توجه به مدیریت جهادی که در نیروی زمینی شکل گرفته از نیاز به جاهای دیگر بی نیاز شده ایم.

فرمانده کل ارتش گفت: امروز رشد و توسعه در همه زمینه های ارتش وجود دارد که در هوانیروز، بخش قدرت آتش و آموزش نیز این رشد به خوبی قابل مشاهده است و امروز می‌توان یک نیروی زمینی کاملا متحول شده را دید که دارای مدیریت و فرماندهی قوی است و با روحی سرشار از امید به پیش می رود.

امیر موسوی پیشرفت های امروز ارتش را نتیجه و میوه خودباوری و مدیریت جهادی دانست و گفت: موفقیت های به دست آمده ثمره روی پای خود ایستادن است و ثابت می کند در داخل کشور همه چیز داریم و با تلاش و توکل به خدای بزرگ می توانیم نیازمندی های خود را تامین کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا