توزیع ۳۳ هزار قلم انسولین در داروخانه‌های ‌مرکزی هلال احمر

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: از ابتدای آذرماه حدود ۳۳ هزار قلم (pen) انسولین میان داروخانه‌های هلال احمر توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است.

به گزارش ارک خبر،علیرضا عسکری با اشاره به توزیع سراسری انسولین در داروخانه‌های هلال احمر، گفت: از ابتدای آذرماه حدود ۳۳ هزار قلم (pen) انسولین در میان داروخانه‌های هلال احمر توزیع و در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفت و در حال حاضر حدود ۱۶ هزار قلم (pen) انسولین هم در داروخانه‌ها موجود بوده و به صورت پیوسته در حال توزیع است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۱۰ نوع انسولین موجود است، افزود: این ۱۰ نوع انسولین در حال پخش در داروخانه‌های جمعیت هلال احمر است.

سرپرست سازمان تدارکات پزشکی درباره موجود اقلام دارویی و درمانی در داروخانه‌های هلال احمر، تاکید کرد: اقلامی که رو به اتمام بود از طریق بخش‌های معتبر در حال توزیع است و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به پایان توزیع واکسن آنفلوانزا در داروخانه‌های جمعیت هلال احمر، گفت: با توجه به واکسن اختصاص یافته به هلال؛ این واکسن‌ها در داروخانه مرکزی هلال احمر و داروخانه هلال احمر تهرانپارس توزیع شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا