پیشرفت ۵۰ درصدی احداث بوستان اطشاران

به گزارش ارک خبر:مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از پیشرفت ۵۰ درصدی عملیات اجرایی احداث بوستان اطشاران خبر داد و گفت: برای تملک و احداث این پروژه ۷۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

 مهندس شهبازی مدیر منطقه ۱۰ اظهار کرد:با توجه به درخواست‌های مردمی، بوستان اطشاران در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع با هدف افزایش نشاط اجتماعی در حال احداث است.

وی تصریح کرد: شهرداری منطقه ۱۰ در حال حاضر بیش از ۶۰۰ میلیارد تومان پروژه مشارکتی فعال دارد و از این نظر در بین مناطق ۱۵ گانه، منطقه‌ای ویژه و ممتاز به شمار می‌آید که امیدواریم با توجه به راهبردها و سیاست‌های شهرداری اجرای تعداد پروژه‌های مشارکتی را افزایش دهیم.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با بیان این که در سال جاری ۵۴ پروژه در منطقه ۱۰ اجرا شده است، ادامه داد: از این تعداد ۱۵ پروژه در حوزه عمرانی و مابقی در شهرداری منطقه پس از طی فرآیند اداری و قانونی انتخاب پیمانکار اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ تعداد پروژه‌های عمرانی این منطقه نسبت به سال ۹۷ رشد ۸۳ درصدی داشت و در سال جاری نیز نسبت به سال گذشته تعداد پروژه‌های عمرانی منطقه ۱۰۳ درصد افزایش داشته است.

شهبازی با بیان این که منطقه ۱۰ یکی از مناطق مهم و اثرگذار شهر اصفهان به شمار می‌رود، ادامه داد: این منطقه با وسعت دو هزار و ۲۰۰ هکتار و حدود ۲۳۰ هزار نفر جمعیت یکی از مناطق پویای شهر است.

وی با تأکید بر اتخاذ رویکرد مبتنی بر تعامل و ارتباط دوسویه با شهروندان تأکید کرد: افزایش سرمایه اجتماعی در این منطقه و مشارکت شهروندان در مباحث مختلف همواره مورد توجه بوده و در این راستا با گروه‌های تأثیرگذار از جمله معتمدان محلی جلسات متعددی برگزار شده است و معتقدیم این اقدامات باعث هم افزایی مجموعه مدیریت شهری و شهروندان شده است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با بیان این که یکی از سیاست‌ها و رویکردهای شورای پنجم و مدیریت شهری برقراری «عدالت فضایی» است، گفت: بر اساس این دیدگاه بیشتر پروژه‌های شهرداری در محله‌های کمتر برخوردار که نیازمند توسعه بیشتر است اجرا می‌شود.

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا