درخشش ورزشکاران اسکو درمسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ آذربایجان شرقی

رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی شهرستان اسکو از درخشش ورزشکاران این شهرستان در مسابقات استان آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش ارک خبر،مهدی بیجان با اشاره به برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ استان اظهار داشت: این مسابقات در رده سنی بزرگسالان در ۹ وزن در شهرستان شبستر برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات که با حضور ۱۲۰ نفر از شهرستان‌های مختلف استان برگزار شد که برترین‌های این مسابقات به اردوی تیم استان دعوت شدند.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی شهرستان اسکو در ادامه به سطح برگزاری این دوره از مسابقات نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به استقبال ورزشکاران استان، این مسابقات در سطح بالایی برگزار شد.

بیجان در ادامه از درخشش ورزشکاران این شهرستان در این مسابقات خبر داد و گفت: تیم کیک بوکسینگ شهرستان اسکو برای اولین بار با تیم کامل به این دوره از مسابقات اعزام شده بود که ورزشکاران شهرستان توانستند ۴ مدال رنگارنگ این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهند.

وی ادامه داد: بهمن عصمت در وزن ۶۵- کیلوگرم مقام اول، هادی اصغری در وزن ۵۵- مقام دوم، مجید برمور نیز در وزن ۷۰- کیلوگرم مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی شهرستان اسکو همچنین ابراز کرد: هادی تقوی نیز در وزن آزاد فینالیست شد که فینال این مسابقه نیز در اردوی تیم استان برگزار خواهد شد.

بیجان در پایان گفت: هیئت انجمن‌های ورزش‌های رزمی شهرستان اسکو برنامه‌های مختلفی را برای توسعه رشته‌های تحت پوشش دنبال می‌کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا