سرپرست اداره کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای آذربایجان شرقی معرفی شد

طی حکمی از سوی غلامحسین حسینی‌نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور «علی مشایخی» به سمت «سرپرست اداره کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای آذربایجان شرقی» منصوب و روز شنبه طی مراسمی معرفی شد.

به گزارش ارک خبر،در حکم غلامحسین حسینی نیا آمده است:

جناب آقای علی مشایخی

باسلام

نظر به سوابق تخصصی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان”سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی” منصوب می‌شوید.

انتظار دارد با حسن تدبیر و همراهی مدیران و همکاران آن اداره کل، ضمن حفظ انسجام سازمانی و ارتقاء سطح خدمات، در طول دوره تصدی اهتمام کامل در رعایت اصول “عدالت محوری”، “انقلابیگری”، “مردم داری”، “پاکدستی” و “قانون مداری” را معمول نمائید.

امید است با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظایف محوله گام‌های مؤثری در راستای تحقق اهداف عالیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بردارید.

گفتنی‌ است؛ مشایخی متولد سال ۱۳۶۸ از میانه و دانشجوی سال آخر دکتری تخصصی مهندسی مکانیک ماشین‌های کشاورزی است.‌

در سوابق او معاونت اقتصادی قرارگاه پیشرفت؛ آبادانی و محرومیت زدایی استان و مدیریت اجرایی مجتمع کشت و صنعت و صنایع غذایی اطمینان در استان آذربایجان غربی دیده می‌شود.

مشایخی عضو شورای عالی مجمع ملی اقتصاد مقاومتی قرارگاه قرب بقیه الله الاعظم(عج)، عضو دانشجویان استعداد درخشان وزارت علوم تحقیقات و فناوری و عضو هیات رئیسه مجمع جهادگران کارآفرین کشور وابسته به وزارت کار؛ تعاون و رفاه اجتماعی بوده است.

پیش از این رضا اختیاروکالتی مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی بوده است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا