تامین فلومترهای آلتراسونیک شرکت ملی گاز ایران توسط شرکت های دانش بنیان

با هدف حمایت و توانمند سازی شرکت های دانش بنیان صورت پذیرفت؛

تامین فلومترهای آلتراسونیک شرکت ملی گاز ایران توسط شرکت های دانش بنیان

دومین محموله فلومترهای بازرسی شده و آماده تحویل به تعداد ۲۸ دستگاه مربوط به پروژه خرید ۱۱۸ دستگاه فلومتر آلتراسونیک شرکت ملی گاز ایران، در محل کارخانه تامین کننده به صورت میدانی مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش ارک خبر، مهندس عسکری، سرپرست این شرکت به همراه تعدادی از مدیران شرکت ملی گاز ایران، به منظور بررسی جزییات و اطلاع از روند پیشرفت پروژه خرید نیابتی ۱۱۸ دستگاه فلومتر آلتراسونیک شرکت ملی گاز ایران از بخش های مختلف کارخانه تامین کننده این دستگاه ها، شامل اولین مرکز کالیبراسیون کارخانه ای(FAT) فلومترهای برند SICK در کشور، خط مونتاژ الکتروکابینت فلومترهای آلتراسونیک، مرکز کالیبراسیون اتمسفریک کنتورهای توربینی آن بازدید به عمل آوردند.

مهندس عسکری، در این خصوص، افزود: با توجه به تحویل ۵۰ دستگاه فلومتر از مجموع ۱۱۸ دستگاه خرید نیابتی، مطابق برنامه زمانبندی، این شرکت نسبت تحویل به موقع تعداد باقیمانده و۳۰ دستگاه فلومتر دیگر تا پایان سال جاری اقدام خواهد کرد.

وی، ضمن حمایت همه جانبه از حضور شرکت های دانش بنیان در عرصه خدمت به صنعت نفت و گاز کشور از همکاری و پیگیری شرکت تامین کننده ۱۱۸ دستگاه فلومترهای آلتراسونیک که در تهیه و تامین این کالای استراتژیک و مهم با توجه به وجود ملاحظات متعدد طی سال های اخیر از جمله بحران ارزی، پاندومی کرونا و شرایط تحریم کشور تشکر نموده و از اینکه اخیراً تعدادی از فلومترهای این قرارداد با توجه به کلاس دقت بسیار بالا در مبادی بین المللی و صادراتی گاز کشور مورد استفاده بهره برداری قرار گرفته است ابراز خرسندی نمود.

سرپرست شرکت گاز استان اصفهان، ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات اعضای کارگروه تخصصی خرید فلومترهای آلتراسونیک مدیریت گازرسانی تصریح کرد: با توجه به حساسیت و اهمیت کالای موضوع قرارداد، دقت نظر و مطابقت تجهیز با استانداردهای بین المللی و IGS در محموله های آتی نیز به مانند گذشته در دستور کاراین کارگروه قرار گیرد.

شایان ذکر است، اولین مرکز کالیبراسیون کارخانه ای فلومترهای برندSICK با پیگیری شرکت گاز استان اصفهان ودر قالب تعهدات تامین کننده کالا در محل کارخانه واقع در شهرک صنعتی ساوه افتتاح و مقرر گردید پس از تایید نهایی مدیریت پژوهش و فناوری ملی گاز، مورد بهره برداری قرار گیرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا