پیشرفت‌های صنعت دفاعی کشور حاصل باور «ما می‌توانیم» است

سخنگوی شورای نگهبان با حضور در نمایشگاه پدافندی و جنگ الترونیک از دستاوردهای وزارت دفاع بازدید کرد.

به گزارش ارک خبر،هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان با حضور در نمایشگاه پدافندی و جنگ الترونیک که مناسبت ۳۱ مرداد روز صنعت دفاعی برپا شده است، ضمن تقدیر و تشکر از پیشرفت‌های صورت گرفته توسط دست اندر کاران صنعت دفاعی طی سخنانی اظهار داشت: در این نمایشگاه شاهد تلاش ها و به ثمر رسیدن زحمات عزیزمان در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بودیم.
وی افزود: واقعیت این است پیشرفت های صنعت دفاعی کشور حاصل باور عمیق به جمله «ما می توانیم» است.
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه صنعت دفاعی کشور تجلی گاه تلاش های مجاهدان، دانشمندان و متخصصان انقلابی این کشور است گفت: پیشرفت های صنعت دفاعی افزایش حس اعتماد به نفس ملی را به همراه دارد وامیدواریم این پیشرفت ها به پیشرفت سایر حوزه های کشور نیز بیانجامد.
سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه اقتدار روزافزون کشور ما در عرصه دفاعی معادلات استکبار جهانی را بر هم زده است تصریح کرد: این توانمندی مابه دلگرمی دوستان و افتخاری برای مستضعفان جهان است.
وی با بیان اینکه تلاش دشمنان جمهوری اسلامی ایران توقف مسیر رشد کشور است تصریح کرد: زمینه هایی که ما در حوزه صنعت دفاعی تجربه کردیم، حاصل آن ناکامی دشمنان بوده و «ایران مقتدر»، حقیقتی است که دشمنان مملت بزرگ ایران باید آن را بپذیرند.
طحان نظیف با بیان اینکه رشد توسعه امنیت و اقتدار زمینه رشد علمی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است، گفت: این یک واقعیت است که هر چه میزان امنیت و اقتدار در کشور بیشتر باشد زمینه های رشد در سایر حوزه‌ها نیز بیشتر خواهد بود.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا