جنگ بازیکنان تراکتور برای کسب عناوین انفرادی

بازیکنان تیم فوتبال تراکتور برای کسب عناوین انفرادی لیگ برتر فوتبال رقابت نزدیکی با یکدیگر دارند.

به گزارش ارک خبر،به نقل از ایرنا، تیم فوتبال تراکتور روز جمعه موفق شد در حضور ۷۰ هزار نفری تماشاگران خود با نتیجه یک بر صفر سپاهان صدرنشین را مغلوب کند. عملکرد تراکتور با هدایت پاکو خمس رو به رشد و فوق‌العاده بوده است و این سرمربی اسپانیایی محبوبیت بالایی نزد هواداران این تیم پیدا کرده است.

تی‌تی‌ها علاوه بر عملکرد خوب تیمی که داشته‌اند در عملکرد انفرادی بازیکنان خود برای کسب عناوین انفرادی نیز بسیار عالی بودند تا جایی که بازیکنان این تیم رقابت نزدیکی برای کسب این عناوین خواهند داشت.

رضا اسدی با تک گل حساس از روی نقطه پنالتی که منجر به پیروزی بزرگ تراکتور شد موفق شد تعداد گل‌های خود را به عدد ۱۰ برساند و به صدر جدول گلزنان صعود کند تا در کنار محمدعباس‌زاده هم‌تیمی خود قرار بگیرد.

از طرفی دیگر ریکاردو آلوز پرتغالی با ۱۲ پاس گل به تنهایی و با اقتدار در صدر بهترین پاسورهای لیگ قرار دارد و مهدی ترابی از پرسپولیس با ۷ پاس‌گل پشت سر او قرار دارد و او کاره بسیار دشواری برای رسیدن به آلوز خواهد داشت.

در حالی که تنها پنج هفته تا پایان لیگ فرصت باقی مانده است این ۲ مهاجم تراکتور با اختلاف ۲ گل بالاتر از شهریار مغانلو، مهدی قایدی و عارف رستمی قرار دارند و باید منتظر ماند تا مشخص شود آیا آقای گل این فصل لیگ از جمع تراکتوری‌ها خواهد بود یا خیر.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا