برای ارائه خدمات شایسته نیازمند تعامل سازنده با تامین کنندگان و پیمانکاران هستیم

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

 

مهندس علوی گفت؛

برای ارائه خدمات شایسته نیازمند تعامل سازنده با تامین کنندگان و پیمانکاران هستیم

 

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان در چهارمین گردهمایی سالانه تامين کنندگان این شرکت ضمن تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: برای ارائه خدمات شایسته و مطلوب نیازمند تعامل سازنده با تامین کنندگان و پیمانکاران هستیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، سید مصطفی علوی، با اشاره به اینکه از طریق پیشتیبانی تامين کنندگان، در سه بخش کالا، اجرای پروژه ها و خدمات می توانیم مسیر تعالی سازمانی را بهبود ببخشیم تصریح کرد: درحال حاضر 99 درصد از جمعیت استان معادل 104 شهر و 1337روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی، تامین کنندگان را اهرم های اجرایی شرکت برشمرد و گفت: هدف از این گرهمایی سالانه ، تقويت تعامل دوجانبه با تامین کنندگان، گسترش فرهنگ ايمني، ارزيابي نظام مند دوره اي در جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف و همچنین تقدیر از تامین کنندگان برتر عنوان کرد.

مهندس علوی، با اشاره به اینکه خوشبختانه از ابتدای سال تا کنون شاهد هیچ گونه حادثه در بخش اجرای پروژه ها نبوده ایم افزود: حوادث براحتی و با کمترین بی دقتی در کمین ماست.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، تصریح کرد: غرورکاذب یکی از علل شایع در بروز حادثه های بزرگ است که برخی از عوامل اجرایی ، پیمانکاران، تامین کنندگان و ناظرین در عدم  رعایت نکات ایمنی و استانداردها به آن دچار می شوند.

مهندس علوی،با تاکید بر اینکه تمامی برنامه ها باید زمانبندی مناسبی داشته باشد خاطر نشان ساخت: دستیابی به  تولید، اجرا و نظارت موفق در رعایت استانداردها محقق می شود.

 

وی گفت: بالغ بر ۷۰ درصد سبد انرژی استان را گاز طبیعی تشکیل می دهد،به گونه ای که سال گذشته حدود ۲۰ میلیارد مترمکعب گاز طبیعی در سطح استان  به مصرف رسیدکه از این میزان، حدود 34 درصد در بخش نیروگاهی،حدود 30 درصد مربوط به بخش صنعت، ۲7 درصد در بخش خانگی،4.3 درصد درحمل و نقل، 2.7 درصددر پالایشگاه ها و2 درصد در واحدهای تجاری بوده است.

 

مهندس علوی با اشاره به اینکه در حال حاضر بیش از 1میلیون و 686هزار مشترک در سطح استان تحت خدمات شرکت گاز استان اصفهان هستند گفت:  این میزان اشتراک پذیری در گستره 104 شهر و 1337 روستا  انجام گرفته است.

وی، از اجرای 1105کیلومتر خط انتقال گاز،24902 کیلومتر شبکه گازرسانی، نصب یک میلیون  انشعاب ، 2588 ایستگاه تقلیل فشار و حفاظت از زنگ در سطح استان خبر داد و افزود: بهره مند سازی 8341 واحد صنعتی از گاز طبیعی و گازرسانی به 156 جایگاه CNG  از دیگر اقدامات شرکت گاز استان اصفهان از سال 1348 تا کنون می باشد.

وی برخی از اقدامات کلیدی و نرم افزاری شرکت همچون؛ استقرار سامانه ارتباط با مشتريان CRM ، پياده سازي نرم افزار TMMS ، پياده سازي نرم افزار IVR ،پياده سازي نرم افزار پورتال داخلي، پياده سازي نرم افزار AVL، پياده سازي نرم افزار BSC، – پياده سازي نرم افزار كنترل پروژه اشاره کرد و گفت: درسالجاری این شرکت براي نخستين بار در بين شركت هاي دولتي كشور موفق به کسب تندیس سیمین جایزه ملی کیفیت ایران گردید.

وي يادآور شد: شرکت گاز استان اصفهان به عنوان شرکت پيشتاز از سال 83 استقرارسيستم مديريت کيفيت را در دستور کار قرار داد و توانست در اين خصوص گواهي نامه هاي متعددي را کسب کند و تا به امروز همراستا با مدل هاي استاندارد مديريتي حرکت و به جوايز مختلفي در حوزه تعالي سازماني دست يابد.

در بخش دیگری از این گردهمایی الزامات و راهبردهای HSE پیمانکاران و تامین کنندگان  با توجه به نقش آنها در اجرای صحیح و ایمن پروژه ها و همچنین پیشگیری از خطرات توسط رییس HSE شرکت گاز استان اصفهان  ارائه و مورد تاکید قرار گرفت.

گفتني است، تقدیر از 4 تامين کننده برتر شرکت گاز استان اصفهان درسال 94 و جلسه پرسش و پاسخ تامين کنندگان و پيمانکاران با مدیرعامل و مسئولین شرکت بخش پایانی این گردهمائی سالانه بود.

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا