تعقیب و گریز خودرو سازان درهفته شانزدهم لیگ برتر والیبال

ارک خبر- هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال فردا چهارشنبه 20 دی ماه با برگزاری 6 دیدار در تهران و شهرستانها پیگیری می شود و پیکان تهران که جایگاه سومی جدول را هفته پیش با باخت مقابل سایپا از دست داده است درصدد باز پس گیری آن در یک دیدار خانگی است.
تعقیب و گریز خودرو سازان درهفته شانزدهم لیگ برتر والیبال
به گزارش ایرنا در هفته پنجم دور برگشت بازی های لیگ برتر والیبال مردان ایران تیم های پیکان و سایپا در دیدار خانگی به مصاف حریفان خود می روند. این درحالی است که شاگردان پیمان اکبری هفته گذشته با شکست مقابل تیم سایپا با یک پله سقوط جایگاه سومی جدول را از دست دادند و تیم سایپا توانست با این پیروزی و یک پله صعود جای پیکان را در جدول تصاحب کند.
تیم پیکان تهران که با 10 برد و 28 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار دارد، این هفته در خانه والیبال تهران میزبان هاوش گنبد تیم دهم جدول (5 برد و 14 امتیاز) است و تنها در صورت پیروزی براین تیم و شکست سایپا در مقابل حریف قدرتمند خود می تواند به بازپس گیری جایگاه سومی در جدول امیدوار باشد.
دیدار رفت دو تیم در گنبد سه بر صفر به سود پیکان تمام شد و شاگردان پیمان اکبری این هفته در دیدار خانگی به دنبال تحمیل یازدهمین شکست به تیم هاوش گنبد هستند.
تیم سایپا نیز در دیگر بازی هفته شانزدهم میزبان تیم صدرنشین بانک سرمایه است، بانک سرمایه که صعودش به مرحله پلی آف قطعی شده است، در حال حاضر با 14 برد و 42 امتیاز و تنها با یک باخت به شهرداری ورامین در صدر جدول قرار دارد. مصطفی کارخانه قصد دارد با بازیکنان ملی پوش خود با پیروزی بر سایپا جایگاه تیمش را در صدر جدول مستحکم تر کند.
دیدار رفت تیم های بانک سرمایه و سایپا سه بر یک به سود سرمایه تمام شده است، تیم سایپا در صورت شکست در این بازی و پیروزی تیم پیکان بر هاوش گنبد جایگاه سومی خود را از دست خواهد داد.
تیم شهرداری تبریز این هفته برای قطعی شدن صعود خود به مرحله پلی آف در ساری به مصاف نماینده این شهر می رود. شهرداری تبریز هم اکنون با 12 برد و 31 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار دارد و درصورت شکست ساری 21 و ناکامی دو تیم شهرداری ارومیه و هاوش گنبد که پنج برد در پرونده کاری خود دارند، صعودخود به مرحله پلی آف را قطعی خواهد کرد.
ساری 21 با 4 برد و 12 امتیاز در رتبه یازدهم جدول قرار دارد و قصد دارد با استفاده از امتیاز میزبانی پنجمین برد خود را در مقابل تیم شهرداری تبریز رقم بزند. دیدار رفت دو تیم سه بر یک به سود نماینده تبریز تمام شده است.
کاله مازندران که هفته گذشته استراحت داشت در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل میزبان تیم رعد پدافند کاشان است. کاله با هفت برد، 23 امتیاز و یک بازی کمتر در جایگاه پنجم جدول است و رعد پدافند با دو برد و هفت امتیاز در انتهای جدول ایستاده است رعد پدافند کاشان در دیدار رفت سه بر یک مغلوب کاله شد. جدال سرمربیان این دو تیم و استفاده از بازیکنان جوان اهمیت این دیدار را دوچندان کرده است .
تیم خاتم اردکان که با هفت برد و 19 امتیاز در جایگاه هفتم جدول قرار دارد این هفته در سالن غدیر ارومیه مهمان تیم شهرداری این شهر است. هر چند در دیدار رفت تیم ارومیه 3 بر یک بر نماینده والیبال اردکان پیروز شده است اما با توجه به جایگاه تیم اردکان در جدول، امتیاز گرفتن از آن به راحتی امکانپذیر نخواهد بود. تغییر و تحولات در مدیریت باشگاه شهرداری ارومیه در هفته گذشته نیز می تواند در کسب نتیجه این بازی موثر باشد. شهرداری ارومیه با پنج برد و 17 امتیاز درجایگاه نهم قرار دارد.
تیم والیبال شمس که ملی پوشان جوان والیبال کشور را در ترکیب خود دارد، هم اکنون با 6 برد و 14 امتیاز در رتبه هشتم جدول قرار دارد، در سالن فدراسیون والیبال میزبان شهرداری ورامین است. ورامین با هفت برد و 23 امتیاز در رتبه ششم جدول است و برای بهبود جایگاه خود در جدول به پیروزی در مقابل تیم شمس می اندیشد. شهرداری ورامین در دیدار رفت مقابل این تیم 3 بر 2 شکست خورد اما در دیدارهای دور برگشت و با هدایت محمد ترکاشوند عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده است.
برنامه کامل هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال به قرار زیر است:
*تهران، خانه والیبال، ساعت 15
پیکان تهران – هاوش گنبد
*تهران، خانه والیبال، ساعت 17 و 30 دقیقه
سایپا تهران – بانک سرمایه
*تهران، سالن فدراسیون والیبال، ساعت 16
شمس – شهرداری ورامین
*ارومیه، سالن غدیر، ساعت 17
شهرداری ارومیه – خاتم اردکان
*آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت 17 و 30 دقیقه
کاله مازندران – رعد پدافند کاشان
*ساری، سالن شهید رسول حسینی، ساعت 15
ساری 21 – شهرداری تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا