اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار برای آبرسانی به روستاها در سال ۹۷

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

اختصاص ۳۰۰ میلیون دلار برای آبرسانی به روستاها در سال ۹۷

 

به نقل ازروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان،مهندس علی بختیار در آیین کلنگ‌زنی فاز چهارم مجتمع آبرسانی گلسار شهرستان خوانسار و آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به روستاهای شهرستان گلپایگان با اشاره به دغدغه مجلس در خدمت‌رسانی به روستاها، اظهار داشت: ارکان نظام همچنان مانند اوایل انقلاب خود را در خدمتگذاری به روستاها متعهد می‌داند.
وی با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به فرمان امام خمینی(ره) بسیاری از روستاهای کشور از آب شرب بهره‌‍‌مند شدند، افزود: باید روستاییان کشور از آب سالم بهداشتی و پایدار برخوردار شوند تا از منابع زیرزمینی کمتر استفاده شود.
نماینده شهرستانهای گلپایگان و خوانسار با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب به برکت نظام جمهوری اسلامی برای توسعه و آبادانی روستاها خدماتی مانند آب، برق، گاز و جاده انجام شده است، بیان کرد: در مجلس طی ۲ سال گذشته برای ارایه خدمات در روستاها اقدامات مطلوبی اجرایی شده به نحوی که در سال ۹۶ از اعتبارات صندوق توسعه ملی با اذن رهبر معظم انقلاب برای آبرسانی به روستائیان ۵۰۰ میلیون دلار اختصاص داده شد.
مهندس بختیار پیرامون اینکه طی امسال در مجلس براساس تبصره ۴ برای تامین آب شرب روستاییان با اذن رهبر معظم انقلاب ۳۰۰ میلیون دلار تخصیص داده شده است، گفت: امیدواریم با تامین اعتبار شاهد به انجام رسانیدن این پروژه‌ها و تامین آب پایدار برای روستاها باشیم.
وی با بیان اینکه آبرسانی به مردم در روستاها از اجر معنوی و دینی برخوردار است، اظهار داشت: امیدواریم با همت مضاعف و تلاش مسئولان و کمک‌های نمایندگان مجلس بتوانیم با تامین اعتبارات در بودجه‌های سال آینده بخشی از مشکلات و دغدغه‌های آبرسانی به روستا‌ها برطرف شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا