کسب رتبه دوم کشوری صدا و سیمای مرکز اصفهان در حوزه خبر

مدیرکل صداو سیما مرکز استان اصفهان خبر داد:

کسب رتبه دوم کشوری صدا و سیمای مرکز اصفهان در حوزه خبر

مدیرکل صداو سیما مرکز استان اصفهان گفت: صدا و سیمای مرکز اصفهان در حوزه خبردر پاییز امسال توانست رتبه دوم را کسب کند.

به گزارش ارک خبر: بهرام عبدالحسینی در جمع اصحاب رسانه با بیان اینکه در شش ماه ابتدایی سال جاری طبق ارزیابی ستاد امور استان‌ها، رتبه سیمای مرکز اصفهان از ۱۶ به رتبه دوم در کشور رسید است گفت: این سازمان در حوزه خبر سال گذشته رتبه دوم و در پاییز امسال موفق به کسب رتبه سوم کشور شده است و در بخش صدا نیز رتبه صدا و سیمای مرکز اصفهان در سه‌ماهه نخست امسال به ۱۶ رسیده است.

وی گفت: با شروع مدیریت جدید در مرکز صداو سیما استان اصفهان دو استراتژی ارتقا کمی و کیفی تولیدات برنامه در مرکز را هدف قرار دادیم.

عبدالحسینی با اشاره باینکه حدود ۱۰عنوان برنامه در مرکز اصفهان به علت کمبود اعتبار تولید نمی شد، افزود: برنامه هایی از جمله شبانه، هشت بهشت، چهارباغ، برنامه کودک در یک سال اخیر بازتولید و به روی آنتن رفته است.

وی بابیان اینکه استفاده از مجریان تهرانی در برنامه‌های اصفهان ممنوع شده است گفت: در حال حاضر در برنامه‌های شبانه، شاهد حضور مجریان جوانی هستیم که شاید برای نخستین بار است که در صدا و سیما برنامه اجرا می‌کنند

بهرام عبدالحسینی ادامه داد: سه تله فیلم آماده اکران است و به شبکه های سراسری تحویل داده شده است و انشاله در آینده ای نزدیک ساخت دو تله فیلم دیگر نیز در دستور کار قرار دارد که امیدواریم به جشنواره سال آینده در تبریز برسد.

وی بیان داشت: همچنین با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مستند میراث کهن در حال تولید است که در این مستند به مباحث فرهنگی، میراثی و اقامتگاه های بوم گردی در استان اصفهان می پردازد.

به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان معاونت برنامه‌ریزی مرکز موظف به راه‌اندازی میزهای تخصصی در حوزه‌های مختلف ازجمله میز خانواده، سیاسی و … با حضور کارشناسان مختلف، تهیه‌کننده و برنامه‌سازان شده است و خروجی آن در برنامه‌ها اعمال خواهد شد تا کمکی به غنای محتوا و ارتقای سطح کیفی برنامه‌های شبکه اصفهان شود.

مدیرکل صداوسیما مرکز استان اصفهان گفت: برای نخستین بار مستندی از ۱۰ بانوی کارآفرین در مرحله تولید است که در آن به ده بانوی هنرمند کارآفرین در استان اصفهان می پردازد.

معاون سیمای مرکز استان اصفهان نیز در ادامه این نشست با اشاره برنامه های دهه مبارک فجر اظهارکرد: سریال “انقلاب زیبا” در ۲۲ قسمت و مینی سریال “محرمانه در بارون” در ۵ قسمت ازشبکه اصفهان پخش خواهد شد.

علی معصوم زاده افزود:همچنین در ساعت ۱۶:۳۰ هر روز “گفتگوی هفته” پخش می شود و “نوای انقلاب” نیز که کلیپی برای انقلاب است در ایام الله دهه مبارک فجر هر روز از شبکه صداو سیمای مرکز استان اصفهان پخش می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا