نماهنگ «با همیم» توسط حوزه هنری آذربایجان شرقی منتشر شد

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی از تولید و رونمایی نماهنگ «با همیم» با هدف انسجام و وحدت اجتماعی در مقابله با ویروس کرونا در تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان‌شرقی، سیدمحمدحسین بلاغی رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی با بیان این مطلب اظهار کرد: در راستای افزایش روحیه وحدت، انسجام و همدلی مردم در مقابله با ویروس کرونا و همچنین نمایش جلوه‌های ایثار، فداکاری و نوع دوستی ملت بزرگ ایران در رزمایش کمک مومنانه، حوزه هنری آذربایجان شرقی اقدام به تهیه و تولید نماهنگ «با همیم» کرده است.

او افزود: در این اثر که با اجرای گروه سرود نسیم ولایت تبریز تولید شده، به بیماری کرونا با رویکرد امید آفرین و پرنشاط پرداخت شده است.

اواظهار کرد: این سرود به تهیه کنندگی حوزه هنری استان و با اجرای گروه سرود نسیم ولایت تبریز به سرپرستی ایمان حاجی زاده و به کارگردانی سید امین بهکار و به پاس قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی مدافعان سلامت و نمایش اتحاد و همدلی عموم مردم استان در برابر این بیماری تهیه و تولید شده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری آذربایجان شرقی، بلاغی با بیان این‌که نماهنگ «با همیم» از طریق سایت رسمی حوزه هنری استان و فضای مجازی منتشر می‌شود، ادامه داد: این نماهنگ از طریق رسانه ملی نیز منتشر خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا