مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان:

بیش از 180 مورد انشعاب آب  غیر مجاز در بخش مرکزی شهرستان اصفهان شناسایی شد

به گزارش ارک خبر:مدیر عامل شرکت آبفا استان اصفهان اعلام کرد: در سال جاری بیش از ۱۸۰ مورد انشعاب آب غیر مجاز در منطقه مرکزی شهرستان اصفهان  کشف شد که  ۱۰۰مورد آن در روزهای اخیر شناسایی گردیده است .

هاشم امینی تصریح کرد از ۸۰ فقره کشف  انشعاب آب غیر مجاز در منطقه برآان و کراج بیش از ۵۰ مورد آن دارای کاربری باغ ویلا بوده و این در حالیست که حداقل وسعت یک باغ ویلا هزار متر مربع می باشد و طبق بررسی های صورت گرفته حداقل آب مصرفی در یک باغ ویلا با این وسعت، ۶۰ متر مکعب آب در ماه است. لازم به توضیح است که با ساماندهی این نوع انشعابات غیر مجاز، از حدود ۳ هزار متر مکعب آب بدون درآمد در ماه در این منطقه جلوگیری به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با بیان اینکه در سال گذشته بیش از ۳۶۰ مورد انشعابات آب غیر مجاز در منطقه مرکزی شهرستان اصفهان کشف گردید اظهار داشت: از طریق پیمایشی که از سوی کنتور خوان ها و گزارشات مردمی و کارکنان صورت گرفت انشعابات غیر مجاز کشف و اقدامات لازم در خصوص آن انجام شد.

هاشم امینی با اشاره به تعداد مشترکین آب در منطقه مرکزی شهرستان اصفهان گفت: بیش از ۲۸ هزار و ۸۰۰ مشترک در ۶۱ روستا و یک شهر منطقه برآان و کراج وجود دارد که برنامه ریزی شده در سال جاری طی پیمایش های منسجم با شناسایی انشعابات غیر مجاز از هدر رفت آب جلوگیری شود.

مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان با بیان اینکه در ماه های اخیر با کشف انشعابات غیر مجاز مشکل افت فشار آب روستای دستجا در منطقه مرکزی رفع شد اعلام کرد: در سالهای اخیر ۵۷۹ مشترک آب در این روستا در فصل تابستان با مشکل افت فشار آب مواجه بودند که در سال جاری با کشف و شناسایی حدود ۴۰  فقره  انشعاب آب  غیر مجاز با کاربری باغ ویلا  در آن محدوده ، بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ متر مکعب در ماه  آب به چرخه توزیع اضافه شد و بدین ترتیب مشکل افت فشار اهالی این روستا برطرف گردید.

هاشم امینی با تاکید بر ساماندهی انشعابات غیر مجاز خاطرنشان ساخت: طی دو سال اخیر حدود ۷۰۰ مورد انشعابات غیر مجاز آب در منطقه مرکزی شهرستان اصفهان کشف شد که از این رقم  تاکنون حدود ۵۵۰ مورد آن ساماندهی شده است و ۱۵۰ مورد دیگر طی مراحل قانونی نهایتا تا پایان سال مورد ساماندهی قرار می گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن