کاهش بروکراسی اداری، بزرگ ترین ثمره طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفا

نماینده مردم پیرانشهر و سردشت گفت: کاهش بروکراسی اداری، بزرگ ترین ثمره طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی بوده که عمده مشکلات را برطرف کرده است.

به گزارش ارک خبر:کمال حسین پور، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی  در خصوص طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی اظهار داشت: طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی جزو طرح های مثبت وزارت نیرو طی سال های اخیر بوده که توانسته بروکراسی اداری را کمتر کند.
وی افزود: در بسیاری از مواقع روستاهایی که در نزدیکی شهرها بودند درگرفتن برخی خدمات دچار مشکل می شدند که با اجرای این طرح مشکلات این چنینی تا حد قابل توجهی برطرف شده است.
نماینده مردم پیرانشهر و سردشت با بیان اینکه اقدام وزارت نیرو در پروژه های زیرساختی قابل تقدیر است، خاطرنشان کرد: با اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، مشکلات روستائیان حل شده و مدیریت منسجمی برای آب و فاضلاب استان ها شکل گرفته که می توان آثار اجرای این طرح را در سال های آتی مشاهده کرد.
وی با اشاره به مزایای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی افزود: اجرای این طرح ضمن جلوگیری از موازی کاری شرکت های آبفا در تصمیم گیری ها، در کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کاری نقش بسزایی دارد.
حسین پور اجرای این طرح را مثبت دانسته و اذعان کرد: یکی از عمده اهداف طرح یکپارچه سازی شرکت های آبفا توجه ویژه به روستاها و محرومیت زدایی بوده که اگر اجرای این طرح تدوام پیدا کند، باعث موفقیت و رشد کشور می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا