تخصیص اعتبار ۷۰ هزار میلیارد تومانی در استان‌ها برای ازدواج

سیدصولت مرتضوی با اشاره به مصوبات سفر‌های استانی، گفت: ۷۰ هزار میلیارد تومان بودجه در استان‌ها برای ازدواج در نظر گرفته شده است.

به گزارش ارک خبر،سیدصولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس جمهور در نشست خبری که صبح امروز دوشنبه برگزار شد، گفت: هفتاد هزار میلیارد تومان بودجه برای ازدواج برای استان‌ها در نظر گرفته شده است.
وی افزود: اگر هر کدام از مصوبات استانی امکان اجرایی شدن نداشته باشد، به مردم اعلام خواهیم کرد.
مرتضوی درباره نظارت بر اجرای مصوبات سفرهای استانی تاکید کرد: سامانه ای برای نظارت در نظر گرفته شده که دائم در حال نظارت است، علاوه بر آن نظارت میدانی هم داریم.
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: نامه هایی که در سفرهای استانی به دولت داده می‌شود با موضوعات مختلف است. یک تعداد مربوط به بحث ازدواج و مسکن بوده که به دستگاه‌های اجرایی معرفی شده و مشکل آنها حل شده است. تعدادی هم درباره بحث اشتغال و دریافت تسهیلات است که به دستگاه‌های اجرایی معرفی شده اند.
درباره اجرای مصوبات سفر‌های استانی و مسائلی که از سوی برخی جریانات سیاسی مطرح می‌شود، گفت: آن‌هایی که به اجرای مصوبات سفر‌های استانی نقد دارند، باید بگویند کدام یک از مصوبات اجرا نشده است؛ سفر‌های استانی با یک نگاه کاملا کارشناسی انجام می‌شود و برای اجرا و برای مردم است.
وی افزود: پروژه بیمارستانی که ۱۰ سال متوقف بوده بعد از سفر استانی دولت ساخت آن آغاز شده و پیشرفت خوبی هم داشته است.
مرتضوی تصریح کرد: در بحث پروژه‌های آب‌رسانی مثل پروژه غدیر، با اولین سفر رئیس‌جمهور اجرای پروژه آغاز شد و ان‌شاءالله افتتاح خواهد شد و ۵۲ درصد تنش آبی مردم خوزستان را حل خواهد کرد.
وی تصریح کرد: وقتی می‌گوییم مشکل آب‌گرفتگی خیابان‌های اهواز را حل کردیم، این وضوح قابل مشاهده است و مردم نتیجه آن را دیده‌اند.
معاون اجرایی رئیس‌جمهور اظهار داشت: بخشی از پروژه‌ها روی زمین است که به خوبی دیده می‌شود و بخشی هم مثل پروژه‌های نفتی و گازی زیر زمین است که آن هم قابل راستی آزمایی است.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا