نشست رئیس قوه قضائیه با کارآفرینان و صنعتگران اصفهان آغاز شد

نشست حجت‌ الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه‌ قضائیه با کارآفرینان، تولید کنندگان و صنعتگران استان اصفهان آغاز شد.

به گزارش ارک خبر، نشست و دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای با تولید کنندگان، کارآفرینان و صنعتگران صبح دوشنبه آغاز شد.

در آغاز این جلسه سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان ضمن تقدیر از برگزاری این نشست، اظهار داشت: امید است در این جلسه مسائلی که برای رفع و رسیدگی به مشکلات مردم و ارتباط مناسب به ویژه در خصوص مشکلات قضائی مردم مطرح می‌شود، جلسه‌ای که جمعی از فعالان اقتصادی استان و تجار در بخش‌های مختلف خدمات حمل و نقل و ساختمان و … بخش‌های دیگر در فضایی صمیمی با حضور رئیس دستگاه قضا از نظرات شما بهره مند باشیم

وی ادامه داد: بخشی از مسائل حوزه تولید و اقتصاد برمی گردد به نگاه‌هایی که در دستگاه قضا که امنیت خاطر و شرایط مناسب برای رسیدگی به حق و حقوق این افراد را تأمین کند و بی تردید شنیدن صحبت‌های از جانب صنعتگران و راهنمایی رئیس دستگاه قضا می‌تواند راهگشا باشد.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: این استان سر آمد صنعت و گردشگری است و بخش قابل توجه تولید در این استان پیشینه چند صد ساله دارد.‌

مرتضوی افزود: با ظرفیت‌هایی که در دوره کنونی ایجاد شد رشد صنعتی خوبی در بخش‌های مختلف اصفهان فراهم شده و این استان میزبان تولیدات مهم کشور است.

وی با بیان اینکه بالغ بر ۵۰ درصد تولیدات کشور را اصفهان به دوش می‌کشد، تصریح کرد: این شرایط حمایت و مراقبت می‌طلبد.‌

استاندار اصفهان خطاب به رئیس دستگاه قضا گفت: از شما تقاضا داریم که فرآیند گره‌گشای فراهم شود که برخی مسائل صنعتی استان رسیدگی شود.

خبرنگار:محبوبه عزیز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا