سرویس دهی ۲۵۰ دستگاه اتوبوس در شب های قدر به زائران گلستان شهدا

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

 

سرویس دهی ۲۵۰ دستگاه اتوبوس در شب های قدر به زائران گلستان شهدا

۲۵۰ دستگاه اتوبوس در شب‌های قدر به زائران گلستان شهدا خدمات ‌رسانی می‌کنند.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان در این باره گفت: ناوگان اتوبوسرانی اصفهان همزمان با لیالی قدر و با هدف سهولت تردد و جابه جایی شهروندان شرکت‌کننده در مراسم احیاء به ارائه خدمات به این عزیزان می پردازد.

قدرت افتخاری ادامه داد: در این راستا شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان با ۲۵۰ دستگاه اتوبوس، ایاب و ذهاب شهروندان را از نقاط و میادین مرکزی به سمت خطوط BRTمنتهی به گلستان شهدا به صورت رایگان انجام می‌دهد.

وی تصریح کرد: این تعداد اتوبوس درون شهری به سمت ۲۰ نقطه مرکزی شهر از جمله میادین شهدا، احمدآباد، خوراسگان، جمهوری اسلامی، آزادی و خیابان‌های امام خمینی، قائمیه، آتشگاه، نصرآباد، کهندژ، جوی‌آباد، سپاهان شهر، بلوار کشاورز و ملک‌شهر و تمامی مسیرهای اتوبوس تندرو شهری تردد می‌کند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی اصفهان با تاکید بر اینکه تا آخرین نفر باقی‌مانده از مراسم احیا در شب‌های قدر مشغول خدمات‌رسانی به نمازگزاران و شرکت‌کنندگان در مراسم هستیم، افزود: خدمات رسانی اتوبوس ها در لیالی قدر از ساعت ۲۲ آغاز و تا سحر و زمانی که مسافری وجود داشته باشد، ادامه خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا