جدایی فورچونه و سوگیتا از تراکتور قطعی است

سرپرست باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور تبریز گفت: جدایی کوین فورچونه، مهاجم فرانسوی و یوکیا سوگیتا، هافبک ژاپنی در نیم فصل دوم لیگ برتر از این تیم قطعی است.

میرمعصوم سهرابی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، دلیل جدایی فورچونه را مسایل انضباطی و بی توجهی وی به موازین و مقررات باشگاه اعلام و اضافه کرد: با وجود اینکه تذکرات لازم به این مهاجم داده شده بود تا حضوری منظم در تمرینات داشته باشد، اما هیچ گاه به این تذکرات توجه نکرد و بدون اطلاع باشگاه از ۳ روز قبل تبریز را ترک کرده است.

وی افزود: بازیکن مزبور پس از جدایی دنیزلی نیز چندین روز اردوی تیم را ترک کرده بود، اما پس از حضور ساکت الهامی، از وی برای شرکت در تمرینات دعوت و برنامه ای برای جبران مشکلات بدنی از سوی کادرفنی تهیه شد که متاسفانه به این برنامه ها عمل نکرد.

سهرابی ادامه داد: با توجه به مسایل فوق و تصمیم کادرفنی و مدیریت باشگاه، اقدامات لازم و نامه نگاری برای برخورد با بی انضباطی های فورچونه به فیفا ارسال شده است و به طور قطع این بازیکن دیگر در تراکتور جایی نخواهد داشت.

وی با اشاره به وضعیت مبهم سوگیتا در تراکتور، گفت: این بازیکن یکی از نفرات منضبط و زحمت کش تیم است اما به دلایل روحی و روانی و مصدومیتی که دارد از باشگاه درخواست مرخصی کرده است که باشگاه نیز با مدنظر قرار دادن شرایط وی و وضعیت تیمی، تصمیم گرفت تا سوگیتا به مدت معلومی از باشگاه جدا شود.

سهرابی اظهار داشت: بر این اساس این بازیکن ژاپنی برای ترمیم شرایط روحی و رفع مصدومیت خود تا پایان فصل جاری لیگ برتر از جمع تراکتوری ها جدا می شود.

وی با بیان اینکه سوگیتا مدت ۳ فصل با تراکتور قرارداد دارد، یادآوری کرد: این بازیکن طی این مدت به هیچ عنوان به تیم های ایرانی نخواهد رفت و در صورت پیشنهاد به تیم هایی از سایر کشورها به صورت قرضی منتقل خواهد شد.

سرپرست باشگاه تراکتور تبریز همچنین درباره وضعیت سیداحمد موسوی که زمزمه هایی برای جدایی او وجود دارد، گفت: این بازیکن به دلیل مسایل انضباطی از سوی کادر فنی در اختیار باشگاه قرار گرفته است و تا پایان ان هفته با برگزاری کمیته انضباطی باشگاه، تکلیفش روشن می شود.

سهرابی افزود: موسوی پیش از دیدار تراکتور با شهرخودرو از دستورات کادر فنی سرپیچی کرده بود که در آن موقع به علت شرایط ویژه تیم و نیاز به آرامش در باشگاه، برخوردی با این بازیکن انجام نشد تا پس از بررسی تمامی جوانب و با حضور خود موسوی و ساکت الهامی تصمیم مقتضی برایش اتخاذ شود.

تیم فوتبال تراکتور با ۳۰ امتیاز در رده سوم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جای دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا