گام بزرگ آبفای استان اصفهان برای خدمت رسانی به روستاییان

مشترکین روستایی برای دریافت خدمات با 1522 و برای اعلام حوادث با 122 تماس بگیرند

به گزارش ارک خبر:مدیر عامل شرکت آبفای استان اصفهان از دسترسی تمام مشترکین روستایی این شرکت به سامانه ۱۵۲۲ برای دریافت خدمات ۲۳ گانه خبر داد.

مهندس هاشم امینی اعلام کرد: با اجرای طرح یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی از ابتدای سال جاری، موضوع ارائه خدمات مشابه و یکسان به مشترکین ساکن در شهرها و روستاهای تحت پوشش در دستور کار قرار گرفت که حاصل آن جایگزین کردن سامانه خدمات غیرحضوری ۱۵۲۲ به جای سامانه قبلی ۱۵۲۳ است.

وی گفت: از ابتدای شهریور ماه سال جاری تمام ۲۳۴ هزار مشترک ساکن در روستاهای تحت پوشش می توانند با گرفتن شماره تلفن چهار رقمی ۱۵۲۲ نسبت به درخواست و دریافت خدمات ۲۳ گانه شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان اقدام کنند.

مدیر عامل آبفای استان اصفهان گفت: روستاییان تحت پوشش این شرکت از این پس می توانند خدماتی همچون درخواست انشعاب، صدور و پرداخت صورت حساب، تفکیک واحد، تغییر مشخصات، تغییر کاربری و درخواست تعویض کنتور را به صورت غیرحضوری از طریق سامانه ۱۵۲۲ دریافت کنند.

وی افزود: با توجه به حذف قبوض کاغذی آب بها و ارسال پیامکی صورت حساب، مشترکین ساکن در روستاها باید در اسرع وقت نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود در سامانه ۱۵۲۲ اقدام کنند.

مهندس امینی گفت: کسانی که هنوز شماره تلفن همراه خود را در بانک اطلاعات شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ثبت نکرده اند می توانند با استفاده از یکی از روش های چهارگانه تماس با سامانه ۱۵۲۲ و استفاده از کلید شماره ۹، مراجعه به پرتال آبفای استان اصفهان به نشانی  www.abfaesfahan.ir و انتخاب گزینه درخواست ثبت شماره تلفن همراه، نصب کارافزار (اپلیکیشن) همراه آبفای اصفهان و استفاده از کد دستوری  #۱۵۱۵۲۲*۶۶۵۵* نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام کنند.

وی افزود: در ادامه ارائه خدمات یکسان به مشترکین این شرکت، از این پس شهروندان و روستاییان ساکن در ۹۳ شهر و ۹۵۱ روستای تحت پوشش می توانند هر گونه حوادث رخ داده در شبکه های آب و فاضلاب را با سامانه امداد و حوادث ۱۲۲ در میان بگذارند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا