بخش بایگانی از تمام مراکز تامین اجتماعی حذف خواهد شد

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان:بخش بایگانی از تمام مراکز تامین اجتماعی حذف خواهد شد

علی اصغر دادخواه ظهر یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت:  پرونده‌های الکترونیک در سه استان به صورت پایلوت به اجرا درآمد که زیرساخت‌های آن در اصفهان فراهم شده است و با اجرای کامل آن تا پایان سال ۹۶، دیگر تمام بایگانی‌ها حذف و تمام کارمندان این بخش‌ها به دیگر بخش‌ها ارجاع و هیچ پرونده‌ای گم نخواهد شد.

وی با اظهار اینکه سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر تحت پوشش تامین اجتماعی هستند که معادل ۶۵ درصد از جمعیت استان اصفهان است، ادامه داد: ماهانه ۲۷۰ میلیارد تومان به ازای حقوق بازنشستگی ۲۳۰ هزار نفر پرداخت می‌شود و هیچ بدهی به بازنشستگان نداریم.

دادخواه گفت: در دهه ماه امسال، دو میلیون و ۵۰۰ هزار دفترچه صادر کردیم.

بازرسی الکترونیک بیشترین تخلفات در تخت بستری را رفع می‌کند

 مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: بدنبال بازرسی الکترونیک که از اسفندماه آغاز می‌شود، میتوان بیشترین تخلفات در تخت بستری را کنترل کرد.

دادخواه افزود:سازمان تامین اجتماعی اصفهان ازاسفندماه، بازرسی الکترونیک را در برنامه کاری قرار داده است که با مراجعه به کارگاه‌ها با تبلت که به جی پی اس وصل است و با استفاده از کارت الکترونیک درمانی و دریافت پاسخ الکترونیک درمانی و زدن اثر انگشت روی جی پی اس می‌توانیم زمینه اطمینانی برای هم کارفرما هم تامین اجتماعی فراهم سازیم.

وی بیان داشت: بیشترین تخلفات در تخت بستری را شاهدیم که با بازرسی الکترونیک این میزان تخلفات کاهش خواهد یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا