ادامه عملیات زمستانی با بسیج تمام ظرفیت‌های خدماتی و تجهیزاتی

پایگاه خبری ارک خبر-تبریز:

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز اعلام کرد:

ادامه عملیات زمستانی با بسیج تمام ظرفیت‌های خدماتی و تجهیزاتی

 معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز، از افزایش نیروها و تجهیزات خدمات شهری در معابر همزمان با تداوم بارش برف خبر داد.

به گزارش ارک خبربه نقل ازشهریار، علی مدبر با اعلام این مطلب تشریح کرد: به دنبال آغاز بارش برف از ظهردیروز، نیروهای خدمات شهری شهرداری، با حضور در معابر سطح شهر، برای بازگشایی مسیرها و جلوگیری از بروز اختلال در تردد شهروندان، تلاش کردند.

وی ادامه داد: صبح امروز نیز، با تداوم بارش، بر تعداد نیروها و تجهیزات موجود در سطح شهر، افزوده شد تا عملیات برف روبی و نمک پاشی، با سرعت هرچه بیشتر پیگیری شود.

 

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز، متذکر شد: با این حال و با توجه به مضرات نمک پاشی و خساراتی که نمک به آسفالت معابر و فضاهای سبز سطح شهر وارد می کند، امیدواریم شهروندان عزیز ضمن همکاری با نیروهای شهرداری، ازوسایل حمل و نقل عمومی، تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ در خودروها استفاده کنند.

مدبر اضافه کرد: شهروندان محترم می توانند برای اعلام مشکلات پیش آمده در معابر و محلات خود، با شماره تلفن ۱۳۷، سامانه شبانه روزی خدمات شهری شهرداری تبریز، تماس گرفته و موارد خود را مطرح کنند تا نیروهای خدماتی شهرداری، در اسرع وقت برای رفع مشکل مراجعه کنند.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا