اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در ۲۵پیمان شرکت گاز استان اصفهان

اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در ۲۵پیمان شرکت گاز استان اصفهان

به گزارش ارک خبر، مهندس علوی مدیرعامل این شرکت در خصوص اجرای طرح طبقه بندی مشاغل در این شرکت گفت: اجرای  این طرح از یکم دی ماه سال ۹۷ آغاز و در بهمن ماه همان سال اجرایی شد و مطابق با  اجرای این طرح و انجام تطبیق شغلی، سنوات خدمتی کارکنان مشمول، از بدو ورود به صنعت نفت محاسبه و به فیش حقوق آنان اضافه شده یا خواهد شد. که هرساله نیز مشمول افزایشات ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران خواهد بود.

مهندس علوی، بیان داشت: این طرح در حال حاضر شامل پیمان هایی گردیده که تا زمان آغاز اجرای طرح خاتمه یافته بودند و مابقی پیمان ها به محض اتمام مدت قرارداد، مشمول این طرح خواهند شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، ضمن اظهار خرسندی از اجرای این طرح ، گفت: هر فرد بعد از گذراندن دوران کاری و افزایش سابقه ی کار ،می تواند ارتقاء شغلی یافته و در گروه بالاتر شغلی کار کند همچنین تمام کسانی که از نظر نوع وظایف و سطح مسئولیت ها شرایط مشابهی دارند در یک گروه قرار می گیرند و به این ترتیب حقوق یکسانی دریافت می کنند.

مهندس علوی، افزایش قابل ملاحظه حقوق کارگران، سپردن کار به متخصص، پرداخت مزد عادلانه و مساوی برای کار مشابه در شرایط کاری یکسان، ایجاد نظم و هماهنگی و سرعت عمل در اداره امور جذب کارکنان، رعایت شرایط احراز شغل، پیش‌گیری از اعمال نظرهای شخصی احتمالی سرپرستان و مدیران، کاهش شکایت ها و نارضایتی‌ها و جلوگیری از تضعیف روحیه کارکنان از طریق رفع تبعیض بین آنان با تعیین مزد شغل یکسان برای مشاغل هم گروه از مهمترین کاربردها ومزیت های این طرح عنوان کرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا